Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

bizde seni kaçak?
kaçak değilim yaaaa hep burdayım ama arada yazabiliyorum.... malum işler oluyo... oğlanın ödevlerini araştırıyrum hazırlıyorum falan sanki ben gidiyorum okula e birde kendi sınavlarım için çalışıyorum... aslında hiç yazmasamda hep takipteyim walla kaçak değilim yani

kuzum o mercimeğe yazık profesör olursa şaşmam:))))

Ay inş canım bu belirsizlik çok kötü hemen yarın sabah olsa da test yapsam.aslinda sadece 2 bardak çay içtim saat 10 da pek sıvı tuketmedim yapsam çıkar mı ?

kuzum o mercimeğe yazık profesör olursa şaşmam:))))
kız napiimmm oğlanın bir ödevi oluyo kuzum 3 te ödevlere başlıyo taa babası alana kadar baba 6.5 ta alıyo 7 de yemeğe oturuyoruz 7.5-8 gibi tekrar ödeve oturuyoruz yemin ediyorum dün 9.5 ta bitti ondan önceki gün 10.5 ta bu çocuk sabah 7 de kalkıyo o saatte yatıp ertesi gün nasıl dinç kalkacak... kıyamıyorum da elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum

hee bu arada tabii ki mercimeğim sanırım profesör olur teyzesi o kadar bilgiyle :))))))

Ay inş canım bu belirsizlik çok kötü hemen yarın sabah olsa da test yapsam.aslinda sadece 2 bardak çay içtim saat 10 da pek sıvı tuketmedim yapsam çıkar mı ?
bence de bekle canım 1 gün daha bekleyeceksin yarın sabah yap inşallah umduğumuz gibi çıkar sonuç

ders çalışıyr garibim şimdidennn valla acıdım bebişimize....kuzum dayan az kaldı doğunca uğraşmazsın 5 sene:))))

ders çalışıyr garibim şimdidennn valla acıdım bebişimize....kuzum dayan az kaldı doğunca uğraşmazsın 5 sene:))))

zeka küpü olacak teyzesi miniğim... bana isim bulun... malum bebişimiz erkek.... abisinin ismi Görkem ama çokta uyumlu olmasada olur... Abisi Batuhan diyor... baba Rüzgar diyo... ben Kayra diyorum... çıkın bakalım işin içinden

Canim tamam yarın sabah yapayım. Ya bide sabah ilk idrarim çok koyu sarı oluyor onla olur mu ki ?

canım her zaman ilk idrarla yapın testi derler ya rengi önemli olmasa gerek

valla erkek ismi kayra güzel rüzgarda arada kaldım

rahim filmi nasıl çekiliyo??

Canım

Dün dü bat günüm çok olmadı yani
canım inşallah güzel haberler verirsin RABBİM hayırlısını nasip etsin

Ins muhteşem 3lü ile ilk ayda hamile haberlerini alırız canım. Ama hamile olduğunu öğrenen kaçıp gidiyor topikten
aynı fikirdeyim sanırım doğum yapacakları ayın anne topiklerine gidiliyo

hanımlar iyi akşamlar bu gün adetimin üçüncü günü daha önce adetin 3,günü yaılan tahlilleri 2 kere yaptırdığım halde acaba bir sorun oluşmuşmudur şüphesiyle bu gün tekrar gittim estradiol e2 17,57 çıkmış şok oldum
öncekilerde birinde 68,93
diğerinde 47,45
çok düşük değilmi sizce ve ne anlama geliyor

rahim filmi nasıl çekiliyo??

canım inşallah güzel haberler verirsin RABBİM hayırlısını nasip etsin

aynı fikirdeyim sanırım doğum yapacakları ayın anne topiklerine gidiliyo
günaydın cnm...alttan muayenedeki gibi bir aparat içine yerleşiyor ve jel enjekte ediyor tabi iğne gibi değil bu enjekte ettiği jel tüpleri yumurtalıkları doldurduğu anda bir saniyelik çekimlerini sana veriyorlar işte rahim filmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…