Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Siz tanimadiginiz bu kardesinize sevindiniz ya Rabbimde sizi en kisa zamanda sevindirsin yureginize bebeginizin sevgisini gobusunuzede kendisini koyuversin. Kizlar biz isteyince degil Rabbim isteyince oluyor. Ve insaallah Yuce Allah sizleride kucaginizda bebekle olmanizi diler.

Doktora gittim klomen kullandim kur yapmaya sabrim yok ama incir yedim bolbol. Maalesef herkesin soyledigi seyi ben soyleyemicem kafama en cok taktigim en cok dua ettigim anda oldu:))
süper bende buay olursam kullanıcam presed ve ov.testi bugün 3. gün gecikeli.... pembe seklinde geldi dün biraz ama hissediyorum adet olucam başka bişey kullandınmı canım

preseed ne olaki?

Bebeğin hayırlı ugurlu olsun cnm sağlıkla büyüsün inşallah ben talebim bana yollayabilir misin acaba kabuk edersen özel den adresimi yollarım

Canım hayırlı olsun çok sevindim. Erken gebelik belirtilerin nelerdi? Paylaşabilir misiniz?

Allah tamamına erdirsin hayırlı olsun

hamile olanları duyunca seviniyorumm umudum dahada çoğalıyor çok şükür rabbimize

hayırlı olsun rabbim sağlıkla kavuştursun birbirinize çooooooooookkk güzel bir haber

yaşınız kaç ne kadardır bebek istiyorsunuz ?bunu söyleyen ilk kişisiniz sanırım en çok taktığım en çok dua ettiğim anda oldu süpersiniz

yaşınız kaç ne kadardır bebek istiyorsunuz ?bunu söyleyen ilk kişisiniz sanırım en çok taktığım en çok dua ettiğim anda oldu süpersiniz
Bes senelik evliyim dort sene vajinismusla gecti gitti. Bir senedir istiyordum. Sonra ovu testini ve preseedi ogrendim burdan. Ovu testinin altinci ayi preseedin ucuncu ayinda hamile kaldim her ay kafama taktim her iliskim cocuk icindi:))) ama hep Rabbim isterse olacak dedim. sadece yumgunumde iki gun arayla iki iliski oldu.Rabbim ol dedi hepsi bu...

Allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah..

canım o jeli sana doktor mu werdi kendin mi kullandın
Burda kullananlari okudum bizim izlerimizden dolayi iliskimiz duzenli degil. E yapmiskende spermi orada uzun sure yasatabilmek lazim:) :) kullananlar en fazla 6-7 denemede (ay) hamile kalmis. Zaten dokuz kullanimlik.

Burda kullananlari okudum bizim izlerimizden dolayi iliskimiz duzenli degil. E yapmiskende spermi orada uzun sure yasatabilmek lazim:) :) kullananlar en fazla 6-7 denemede (ay) hamile kalmis. Zaten dokuz kullanimlik.
bende mi kullansam acaba ama rahim filmi çekilecek bana ya

Paytipooooooooooo kuzuuummmmmmmmm çok sevindim bitaaaaneeemmm yaaaaa bugün aldığım en güzel 2. haber Rabbim sonuna kadar devam ettirsin inşallah

Birincisi ne kiisss:) hem siz nerdesiniz bakim hamile basimla kaldim burda:)

Birincisi ne kiisss:) hem siz nerdesiniz bakim hamile basimla kaldim burda:)
yirim ben seniiii..... birincisi geçen gün kan vermiştim 3lü test için bugün hastaneden aradılar herhangi bir sıkıntı olmadığnı testlerin gayet güzel çıktığını söylediler bitanem birinci haber buydu..... çok sevinmiştim sen sevincime bi sevinç daha kattın...... ben arada giriyorum işler malum......

Allahım hayırla sağlıkla kavuştursun bende preseed aldım üç ay olcak bakalım o bu bahane işte rbbimin ol demesi gerekiyor ümitle sabırla bekleyeceğiz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…