Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

kasık ağrısının enfeksiyonla bağlantısı olduğunu sanmıyorum cnm ama hamişlik için erken tabi biraz bekle gönlünce olsun......

kasık ağrısının enfeksiyonla bağlantısı olduğunu sanmıyorum cnm ama hamişlik için erken tabi biraz bekle gönlünce olsun......

aslında gebelik konusunda çok umutlu değilm geçen ay hayal kırıklığı oldu bu ayda aynısı olacak sanki

ama bu belirtileri internette arastirdim üremeyle ilgili kalıcı sorunlar olabilir yazıyor çok kötü oluyorum

böyle kötü şeylere yorma cnm bazı bayanlarda yumurta çatlamasıyla birlikte kasık ağrılrı adet belirtileri başlıyor bu bazen gebelikte de oluyor....

çok sağol bacak ağrısıda eklendi bu gün kafam çok karışık soğuk almış olmaktan korkuyorum

böyle kötü şeylere yorma cnm bazı bayanlarda yumurta çatlamasıyla birlikte kasık ağrılrı adet belirtileri başlıyor bu bazen gebelikte de oluyor....

çatlama olalı bi haftadan fazla oldu doktorun dediğine göre çatlama günü ilişkiye girmişim yine de umutsuzm neden bilmiyorum

napıım canım gittim çok zor geçti benm için ama çekndiğimi anlaynca doktorumda cok yardmcı oldu saolsn cabucak bitti simir aldı we rahim filmi istedi kurtulamadım yine yani
üzüldüm desem yalan olur belliki profesyonel bir doktormuş.....geçen bir doçent konuşurken 1 yılı aşkın gebelik oluşmaması durumunda ilk yapılacak şey rahim filmi diyordu.....hadi bakalım İNŞALLAH kanallarda yapışıklık varsa açılır ve takiben ilk ay hamiş kalırsın.....gün aldınmı peki film için?

çok sağol bacak ağrısıda eklendi bu gün kafam çok karışık soğuk almış olmaktan korkuyorum
benim belirtilerimde bacak kasılması oldu.hatta adım atamıyodum.karnımda aürıyodu adet olacakmışım gibi. dediğim gibi belirtileri birbirine çok yakın. hatta ben doktoruma test günü gelmeden mail atmıştım bu kezde olmadı galiba hastalanacağım sanırım dedim.doktorda test gününü bekleyelim demişti. sonucu güzel oldu ... hayırlısı senin içinde acele etme bekle bakalım...

walla benmde içimde bi sewinç oluştu sanki banada rahim filminden sonra bişe olcak gibi gelio adet olmadım ya canım ilaç werdi yine adet olduktan sonra belirlicez günü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…