Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

ay inşallah leyla yaa çok gerginm walla bütün gece rüyamda doktorla uğraştımm
stres yasak kuzum bak böle yaparsan olacağı varsada çok uzar akışına bırak canım benim.....doktoru bırak bu gittiğim kadın bile stres yapma dedi bana ondan olmaz dedi kız çok yaşlı bir kadın ve uzmanlığı yok okumamış garibim ,eskiler de diyor işte...inanki düşmanımız stres biraz rahatlarsın hele bir git doktora inan çok hafifleyeceksin.....

benim adetin 10.günü canım eşim bu aralar test vermeye gidecek proxeed bitti...bakalım sonuca göre bir yol çizeriz ben artık pek dert etmiyorum üzülüyorum ama napayım kader diyip geçiyorum...eşine de çok geçmiş olsun canım
demet şu kimyonlu sütü yapsana kuzum bende yapacağım bu ay eşinde içecek ama.....

ya benim mide çok kötü oluyor ama denicem bunu eşim içer onda sıkıntı yok da benim mide almıyor ya :KK43:
dişini sık gülüm en azından denemiş olursun....aslında bazen bunalıyoruım bişey yapmayacağım diyorum sonra belki diyorum ne bilim işte sende yaşıyorsundur zor durumlar ama atlatacağız İNŞALLAH.......

dişini sık gülüm en azından denemiş olursun....aslında bazen bunalıyoruım bişey yapmayacağım diyorum sonra belki diyorum ne bilim işte sende yaşıyorsundur zor durumlar ama atlatacağız İNŞALLAH.......
ya ben ciddi anlamda bunaldım demek ki zamanı var diyorum benden sonra evlenen arkadaşlarım akrabalarım hamile...bir de üstüne sende yok mu diye sorduklarında deliriyorum olsa söylerim demi...ben artık kendimden şüphe etmeye başladım acaba başka birşey mi var diye :KK43:

ya ben ciddi anlamda bunaldım demek ki zamanı var diyorum benden sonra evlenen arkadaşlarım akrabalarım hamile...bir de üstüne sende yok mu diye sorduklarında deliriyorum olsa söylerim demi...ben artık kendimden şüphe etmeye başladım acaba başka birşey mi var diye :KK43:
Cnm bizim durum farklı bunları kafana takıp kendini üzme benim bir oğlum varken olmuyor düşünsene nasıl bir his olduğundan en ufak fikirleri yok bunu yaşamayanların......bana da bayramda söylemeyen kalmadı insanlardan kaçıyorsun bu durumda ama napalım takdir bu elimizden ne gelir ki Rabbimin vereceği zamanı bilemeyiz.....o yüzden de kendinde sorun arama yani sana söylüyorum kendimde yapıyorum ama inanki zamanı var hissediyorum olacak o sıpalar ama biraz yoracaklar bizi.............memlekette bir komşusu var kayınvalidemin ilk çocuğuda ikincide uzun aralıklarla ve zor olmuş işte sürekli soğan suyu içmiş o da bir sürü tedavi görmüş beni çağırdı ve yanlızdık işte şunu dene bunu dene akıl verdi en son ağzından attı meğersem eşinin sperm sayısı azmış.....ümit ediyoruz ama olacak

stres yasak kuzum bak böle yaparsan olacağı varsada çok uzar akışına bırak canım benim.....doktoru bırak bu gittiğim kadın bile stres yapma dedi bana ondan olmaz dedi kız çok yaşlı bir kadın ve uzmanlığı yok okumamış garibim ,eskiler de diyor işte...inanki düşmanımız stres biraz rahatlarsın hele bir git doktora inan çok hafifleyeceksin.....
inşallah kuzum yaa hadi ben kaçıomm dua edin bana öptümm

canım illah sabah yada illa akşam olacak diye bişi yok sadece hep aynı saat aralığında alman gerek sistemi değiştireceksen örnek vereyim mesela ben öğlen yemeği saatim belli olduğundan yemekten sonra kullanıyodum sana akşam uyuyorsa sende o şekilde aynı saat aralığında almaya çalış ama atlama bence bebek için çok yararlı bana gebe olduğumdan başka ilaçlarda vermişti doktor hepsinin belli saati vardı 1 güne dağıttım hepsini üst üste asla içmem miğde yorulur ve rahatsız olur yada emiliminde sıkıntı olur diye herbirinin belli saati var gözümün önüne koyuyorum ki unutmıyım diye hatta doktorumda böyle kullanman daha iyi iyi yapmışsın demişti sende kendine göre plan yapabilirsin.. :KK15:
Tesekkur ederim canim. Bu ay bal tarcin corekotu kurunude uyguluyorum ilaci hep unutuyordum ama aksam yemeginden sonra almaya karar verdim en duzenli saatim o cunku.

Tesekkur ederim canim. Bu ay bal tarcin corekotu kurunude uyguluyorum ilaci hep unutuyordum ama aksam yemeginden sonra almaya karar verdim en duzenli saatim o cunku.
evet unutmayacağın belli bi saat olmalı,bide bitkisel şeyler kullanmanda iyi vicuduna artık salıksız şeyler alma katkı maddeli şeyleri yiyip içme bebeğe yararlı şeyler ye ki vicut alışsın gebe kalıncada aynı düzende devam edersin zorlanmazssın.. hem doğumda da rahat edersin gereksiz ödemin olmadığı için

evet unutmayacağın belli bi saat olmalı,bide bitkisel şeyler kullanmanda iyi vcuduna artık salıksız şeyler alma katkı maddeli şeyleri yiyip içme bebeğe yararlı şeyler ye ki vicut alışsın gebe kalıncada aynı düzende devam edersin zorlanmazssın.. hem doğumda da rahat edersin gereksiz ödemin olmadığı için

doğru diyorsunuz, sağlıklı yaşamayı amaçlayan biriyim esasen otçulum zaten :) spor olarak plates yapıyordum ama dengesiz bir hareket yaparım diye artık bıraktım. sanki bebeğim varmışcasına kendimi telkinliyorum ağır taşımamaya vs. özen gösteriyorum. eşim işe gidince evde yanlız kaldığımdan pek yemek yemek aklıma gelmiyor geç saate kadar uyuma fırsatım oluyor, açıkcasıı yatak cezbedici oluyor yapacak bir işiniz yoksa :)
bu nedenle düzenli beslenemiyorum sanki... yediklerime dikkat etsemde bir akşam yemeğim düzenli anlayacağınız.

doğru diyorsunuz, sağlıklı yaşamayı amaçlayan biriyim esasen otçulum zaten :) spor olarak plates yapıyordum ama dengesiz bir hareket yaparım diye artık bıraktım. sanki bebeğim varmışcasına kendimi telkinliyorum ağır taşımamaya vs. özen gösteriyorum. eşim işe gidince evde yanlız kaldığımdan pek yemek yemek aklıma gelmiyor geç saate kadar uyuma fırsatım oluyor, açıkcasıı yatak cezbedici oluyor yapacak bir işiniz yoksa :)
bu nedenle düzenli beslenemiyorum sanki... yediklerime dikkat etsemde bir akşam yemeğim düzenli anlayacağınız.
valla en güzeli bende gebelik öncesi gebeymişim gibi dikkat ediyodum herşeye.hala öle. ben plates yapıyorum doktorum 4.aydan sonra yapabilirsin dedi. bide biliyosundur kan dolaşımı çok önemli sürekli yatmayı yada fazla hareketsiz olmayı önermiyorlar embiryoya kan yani oksijen gitmesi lazım. ben çalıştığımdan dolayı istesemde hareketsiz kalamıyorum ama hareket ve düzenli beslenme şart. şimdiden alıştırırsan kendini bazı şeylere gebeliğinde zorlanmazsın...

Merhaba herkese benim bi sorum olacak cevaplarsanz çok sevinirim

Ben adetimin 12. Günü ilişkiye girdim sonra ki gün hastaneye gittim doktor dün çatlaman olmuş dedi gün aşırı ilişki önerdi şimdi benim adetime 8 gün var bel ve kasık ağrım var baya yoğun şekilde ilişki esnasında kasıklarım çok ağrıdı acaba gebelik belirtisi mi yoksa enfeksiyon falan mi ???

Merhaba herkese benim bi sorum olacak cevaplarsanz çok sevinirim

Ben adetimin 12. Günü ilişkiye girdim sonra ki gün hastaneye gittim doktor dün çatlaman olmuş dedi gün aşırı ilişki önerdi şimdi benim adetime 8 gün var bel ve kasık ağrım var baya yoğun şekilde ilişki esnasında kasıklarım çok ağrıdı acaba gebelik belirtisi mi yoksa enfeksiyon falan mi ???
bana göre en sağlıklısı biraz bekle çünkü gebelik ve adet belirtileri hemen hemen aynıdır. idrar testi erken olduğundan şuan yapsan negatif çıkabilir. günün geçerse kan testi yaparsın en garantisi çünkü doktora gitmek içinde erken... hayırlısı olsun....

X