Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

canım illah sabah yada illa akşam olacak diye bişi yok sadece hep aynı saat aralığında alman gerek sistemi değiştireceksen örnek vereyim mesela ben öğlen yemeği saatim belli olduğundan yemekten sonra kullanıyodum sana akşam uyuyorsa sende o şekilde aynı saat aralığında almaya çalış ama atlama bence bebek için çok yararlı bana gebe olduğumdan başka ilaçlarda vermişti doktor hepsinin belli saati vardı 1 güne dağıttım hepsini üst üste asla içmem miğde yorulur ve rahatsız olur yada emiliminde sıkıntı olur diye herbirinin belli saati var gözümün önüne koyuyorum ki unutmıyım diye hatta doktorumda böyle kullanman daha iyi iyi yapmışsın demişti sende kendine göre plan yapabilirsin..

pc yi açar açmaz okudum canımm hatta eşimede anlattım aklıma hiç yatmadı kimyonlu süt buharda oturma flan yaparım aklıma yatıyor ama nedense sırayla göbeğe bağlanan şeyler pek yatmadı aklıma
tabiki cnm kafana yatanı yap elbet bu göbişe bağlananlar galiba kanalları yani tüpleri açmaya yönelik .......söğüt yaprağının buharını bende yapacağım reglyden sonra....

eşim yine grip adam bağışıklık kazandı griple.......ameliyatından dolayı iyi görünüyo bakalım cnm zamana bıraktık....sende durumlar nasıl ?
benim adetin 10.günü canım eşim bu aralar test vermeye gidecek proxeed bitti...bakalım sonuca göre bir yol çizeriz ben artık pek dert etmiyorum üzülüyorum ama napayım kader diyip geçiyorum...eşine de çok geçmiş olsun canım

sağol kuzum bende hala kendimle uğraşıyorum memlekette bir kadına gittim bazı tarifler verdi kasıklarımdan baktı ....iş olsun torba dolsun işte o hesap bendekide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…