Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

defne ne kadar kilo aldım görmen lazım hiç 48 den yukarı çıkmamıştım oldum 56 yaaa bende o yüzden klomen kullanmadım bu ay valla sonumuz yoksa 100 kilo Allah korusungerçi doğum kilosuyla veririz cnm dimi:))
ayyy aynı durumdayız ya hatta kilolar bile aynı 48 kilodan yukarı çıkamazdım şimdi oldum 56 kafayı bozdum diyetisyene gidicem şu tedaviler bitsin bende kullanmıyorum artık klomen ya bu arada senin yumurta gelişimi nasıl ??

inan seninle beraber kalacağız inşallah.....cnm tek yumurtalığa göre iyi bence hani dooktora ne zaman giitsem yumurta takibi için hep normal dedi,geçen çatlatma iğnesi vurulduğumda 17 ye 22 idi herhalde normal.......defne çok sıkıldım artık inan Allahım güç versin bizlere ....peki bişey soracam eşinde olduğunu öğrendiğinden bu yana daha objektifmi bakıyorsun olaya bende öyle oldu tmm hani üzülüyorum ama artık dramatize etmiyorum.....

walla ben pek takmamaya çalışıyorum en son ihtimal tüp e hazırladım kendimi ki eşimle de konuştuk bunu o yüzden daha iyiyim sorunu biliyorum...ya canım bende pko yok yumurtalar normal hormonlar normal ama yumurta geç büyüyor doktora soruyorum büyüsünde boşver deyip yolluyordu acaba neden öle oluyor ki ? biz seninle 2015 e kadar hamiş olacaz öle ya da böyle inanaıyorum ben

cnm doktorunda dediği gibi senin durumunda yani geç yumurtlamada durum geç döllenmeyle sonuçlanabilir yani anormal değil bence ama tabi ovulasyon testini mutlaka kullanmak gerekiyor bu durumda ......ne güzel şurda ocak ayına ne kaldıki dimi.....o güzel günü iple çekiyorum.....ha birde bu geç yumurtlamada çörek otu bal tarçın kürü çok işe yarıyor keşke yiyebilsen kendini zorlasan....benim bu ay akıntı çoktu o yüzden sadece soğan suyu içecem onuda akıntı için yani:)

soğan suyuna bende başlasam faydası olur mu ki ? bal çörek yiyemedim canım ya kusa kusa bir hal oldum incirde belirli süreden sonra kist yapıyor onu da bıraktım işte...geçen ay ben 21.gün yumurtladım zaten 35.gün adet oldum adet döngümde 31-35 arası zaten...bu ay ovulasyon da kullanmayım diyorum yoksa çok takıyorum kafaya eşimi de üzüküyorum böylece...o da diyip duruyor sen bişi yapma sende sorun yok diye uğraştığımı görünce iyice üzülüyor

soğan suyu yumurtalarıda geliştiriyormuş ama ben akıntı için kullanıyorum ......aslında doru söylüyorsun ne yaparsan o kadar umutlanıp yoğunlaşıyorsun biraz oluşuna bırakalım bakalım .......biz artık bu konuyu pek konuşmuyoruz ancak ameliyat durumu hakkında konuşuyoruz üzülmesini istemiyorum gerçi o benim kadar takmaz kafaya da

ya benimki de çok rahat olur olur sen fazla takıyorsun diyor...ben de uğraşınca takıntılı diyor bana o yüzden bu ay saldım çayıra zaten adetin 14.günü gidicem doktora bakalım ne dicek kaç mm olmuş bende soğan suyunu içebilirim...kız hatta 2 gün önce kalkmış kçiboynuzu kürü yapmış içmiş kendine dünde sordum var mı diye yine hazırlamış arı sütü bal polen de yiyor o da çok istiyor ama adam rahat o da ayrı birşey...siz ameliyata ne karar verdiniz peki hangi ay iyi doktor buldunuz mu

doktorumuz çok iyi bence ama para konusunda fazla istiyor adamın int sitesinde varikoselden onra hamiş kalan çok olmuş biilmiyorum ayın 8 inde yurtdışından gelecejk büyük ihtimal orda yaptıracağız bu ay sonuna kadar olmam lazım diyor....cnm benimki malesef artık bişey kullanmıyo herhalde ameliyatı bekliyo bende teklif etmiyom doğrusu....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…