Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

cok kotu oldum yaa butun umıtlerım falan gıttı

Ümitleri yitirmek yok. 6 aydır bende öyleyim. biliyorum daha erken diyeceksiniz ama evlat sahibi olmanın erkeni geci yok. Eğer o küçük meleği istiyorsan zaten olabilecek en kısa zamanda olsun istersiniz. Umudunu yitirme. Eylül ayı herkese şans getirsin kardeşlerim.

benim bat 23 eylul.hadi kizlar eylul ayi hepimize hayirli ve saglikli bebekler getirir insallah.bu arada 8 eylule özel doktora randevu aldim.

benim bat 23 eylul.hadi kizlar eylul ayi hepimize hayirli ve saglikli bebekler getirir insallah.bu arada 8 eylule özel doktora randevu aldim.

Amiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnn İnşaallah eylül ayı bize sağlıklı bebişler getirsin inşallah. ama adetlerim düzensiz olduğu için kestiremiyorum bu ay adet olacağım tarihi.

yumurtlama oluyorsumdur belki

[QUeylül. polyanna23, post: 36714220, member: 570048"]8----lamelifAmine---------------------15 AĞUSTOS------------beklemede---30
9----babsybaby-------------------------19 AĞUSTOS------------beklemede--27

10----badefne---------------------------26 AĞUSTOS-------------beklemede
11---askimesim------------------------26 AĞUSTOS-----------beklemede
12---agustos72--------------------------27 AĞUSTOS-----------beklemede
13---aysemutlu-------------------------29 AĞUSTOS-----------beklemede--23,5
14---tzm----------------------------------30 AĞUSTOS-----------beklemede--35
15---Eses07------------------------------1 EYLÜL---------------beklemede---24
KIZLAR DURUMLAR NEDİR?
[/QUOTE]
26 eylul benimde bat canim

26 eylul benimde bat canim[/QUOTE]
tmm canm düzenliyorum hemen eylülde inşallah hepimiz seviniriz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…