Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

hoşgeldin cnm tabiki katılabilirsin senide aramızda görmekten mutlu oluruz....adet tarihini ve yaşınıda yazarsan sevinirim hep beraber o güzel haberi alacağımız günü bekleyelim:)
mrb canm 18 eylül 24 yaşındayım allahın izniyle sağlıkla alcaz inş. hepimiz anne olucaz allahn izniyle

Günaydın kızlar dün tahlil yaptıramadım ben ilçede oturuyorum 6dan sonra yapmıyomuş 1 tane özel klinik var zati bu sabah sağlık ocağına gittim yarın belli olcak Allah nasip ederse

• Beğen
Reactions: BBD
naptın cnm aşılama için doktor buldunmu?
canım perşembe bir doktora gitmiştim genel muayene etti normal dedi hormon istedi dün onu da verdim çıkmış sonuçlar daha göstermedim ama iyi gözüküyor :KK43: eşim içinde aşılama şansın yüksek dedi bende onu istiyorum dedim...tamam dedi bu ay hormon testinin ardından 14.gün yumurtalara bakıcak ona göre bir yol çizicek bana ki benim yumurtalar anca 20.gün falan büyüyor çatlıyor bakalım ne dicek

canım perşembe bir doktora gitmiştim genel muayene etti normal dedi hormon istedi dün onu da verdim çıkmış sonuçlar daha göstermedim ama iyi gözüküyor :KK43: eşim içinde aşılama şansın yüksek dedi bende onu istiyorum dedim...tamam dedi bu ay hormon testinin ardından 14.gün yumurtalara bakıcak ona göre bir yol çizicek bana ki benim yumurtalar anca 20.gün falan büyüyor çatlıyor bakalım ne dicek
inşallah olacak bu sefer cnm ,bu doktora ilk defamı gidiyorsun peki?

inşallah olacak bu sefer cnm ,bu doktora ilk defamı gidiyorsun peki?
yok canım 1 senedir gidiyorum ben :) azıcık pimpirikliyim ondan sanırım :) klomen kullandım 3 kere ilkinde hamile kaldım düştü sonraki klomen+çatlatma oldu ben hamile kalamayıp kilo almaya başlayınca onları da bıraktım saldım çayıra mevlam kayıra dedim :)))

yok canım 1 senedir gidiyorum ben :) azıcık pimpirikliyim ondan sanırım :) klomen kullandım 3 kere ilkinde hamile kaldım düştü sonraki klomen+çatlatma oldu ben hamile kalamayıp kilo almaya başlayınca onları da bıraktım saldım çayıra mevlam kayıra dedim :)))
defne ne kadar kilo aldım görmen lazım hiç 48 den yukarı çıkmamıştım oldum 56 yaaa bende o yüzden klomen kullanmadım bu ay valla sonumuz yoksa 100 kilo Allah korusun:KK70:gerçi doğum kilosuyla veririz cnm dimi:))

X