Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

cnm bildiğin gibi ya biraz dinlendim yorgundum haftasonundan ...dün akşamda temizlendim bugün dinç kalktım şüükür...sende durum nasıl mercimek rahatmı?
sevindim senin adına,, dinç olmana... ben gece pek uyuyamadım birde cam açık uyudum sırtım tutulmuş her bir tarafı ağrıyo bişide yapamıyorum... mercimek rahattır sanırım bugün kontrolüm var ayrıca 2 li test yapılacak hayırlısıyla güzel haberler alırım inşallah..

hadi inşallah kaç ta randevu bizeede haber ver....

evet soylemiştin parayı baya yüksekti ama bence yorumları ve doktor iyi ise bence verilebilir...sonu güzel olsun da inşallah birde varikosel sonunda hamile kalan çok var bunlarddan biri bendim ama benimki tutunamadı malesef ama umutlu olalım iyi sonuç alanlar çok

inşallah cnm şu varikosel topiğini okuyunca buhran basıyor beni o yüzden artık bakmıyorum...bu doktor la başladık ya bir de iyi bir doktor belki varikosel ameliyatından sonra ilaç veriyorlarmı bilmiyorum ama sonuçta doktor takibinde olsun istiyorum bakalım cnm herhalde bu doktora gideceğiz biz....

ilaç bazı doktorlar veriyor bizimki vermemişti ama biz zaten doktordan memnun kalmadık...doktor kontrolunde olması çok iyi...bende eşime bunu anlatamıyorum diyorum 1 tane iyi doktor bul ona devam et..eşimin arkadaşı var ona gidip duruyor o da olur deyip yolluyor eşimde ona inanıyorum ama bak olmadı ne hikmetse sizin doktor iyi ise devam edersiniz ki iyi onuçlar alırsınız kuzum

hadi bekliyom dört gözlebu arada soğan suyu içiyom sadece bu ay ona karar verdim ameliyattan sonra kür yapacam:)
bencede canım bende bu ay bu macunla çayı kullncam bu ayda olmazsa eger rahim filmi yolu görünüyo artıkk ama inş bu ay ikmzde mutlu haberi alırz we tüm topikcanlar tabi

dün eşim beli ağrıyor diye hacamat yaptırmış bana diyorki seni de götüreceğim bardak dolusu jöle gibi pis kan akkmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…