Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Perşembe günü kan testi yaptırdım. Cuma günü kanamam başladı sonuçlarımı aldım negatifti. Doktora da zaten adet oldum dedim. 2 gün sonra kesilince aniden bende şaşırdım. Ya yarın yada çarşamba günü doktora gideyim de öyle başlayayım klomene.
bencede gülüm doktorsuz başlama klomene nolur nolmaz ...inşallah kalbindeki gerçek olur....

bekleme zaten cnm ben 34 ümde başladım şimdi 37 oldum herşey Allahtan ama hayırlı işler acele olmalı dimi:KK70::KK69::KK69::KK69:

Evet, istediğimiz sadece evladımızın kucağımızda olması. Bu gibi işleri sona bırakmamamız lazım. Umarım Allahım hepimizin yüzünü güldürür. Kaç aydan beri takip ediyorum bu forumu. Daha dün üye oldum. İnternette bebek eşyalarına vs. bakıyorum hamile olduğumu öğrenince gidip ilk işim bunu almak dediğim o kadar eşya var ki :) Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın. İnşallah herkes meleğine kavuşur :)

Evet, istediğimiz sadece evladımızın kucağımızda olması. Bu gibi işleri sona bırakmamız lazım. Umarım Allahım hepimizin yüzünü güldürür. Kaç aydan beri takip ediyorum bu forumu. Daha dün üye oldum. İnternette bebek eşyalarına vs. bakıyorum hamile olduğumu öğrenince gidip ilk işim bunu almak dediğim o kadar eşya var ki :) Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın. İnşallah herkes meleğine kavuşur :)
inşallah cnm hepimiz kucağımıza alacağız hayırlısıyla:)

Evet, istediğimiz sadece evladımızın kucağımızda olması. Bu gibi işleri sona bırakmamamız lazım. Umarım Allahım hepimizin yüzünü güldürür. Kaç aydan beri takip ediyorum bu forumu. Daha dün üye oldum. İnternette bebek eşyalarına vs. bakıyorum hamile olduğumu öğrenince gidip ilk işim bunu almak dediğim o kadar eşya var ki :) Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın. İnşallah herkes meleğine kavuşur :)
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ınsallaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhh

8----lamelifAmine---------------------15 AĞUSTOS------------beklemede---30
9----babsybaby-------------------------19 AĞUSTOS------------beklemede--27

10----badefne---------------------------26 AĞUSTOS-------------beklemede
11---askimesim------------------------26 AĞUSTOS-----------beklemede
12---agustos72--------------------------27 AĞUSTOS-----------beklemede
13---aysemutlu-------------------------29 AĞUSTOS-----------beklemede--23,5
14---tzm----------------------------------30 AĞUSTOS-----------beklemede--35
15---Eses07------------------------------1 EYLÜL---------------beklemede---24

KIZLAR DURUMLAR NEDİR?

İnşaallahhh. Allahım herkesin gönlüne göre versin. Ben 6 aydır deniyorum daha olumlu sonuç alamadım. 1 sene beklemek istemiyorum. Bir an evvel meleğimi kucağıma almayı istiyorum.
bana kendimi hatırlattın. ben de 6 aylık evliyken üye olmuştum kulübe ve buna benzer şeyler söylüyordum. :KK51: şimdi 2. yıldönümümüzü kutladık eşimle geçenlerde. hala bekliyorum. umarım sen dilediğine kısa zamanda kavuşursun :KK68:

bana kendimi hatırlattın. ben de 6 aylık evliyken üye olmuştum kulübe ve buna benzer şeyler söylüyordum. :KK51: şimdi 2. yıldönümümüzü kutladık eşimle geçenlerde. hala bekliyorum. umarım sen dilediğine kısa zamanda kavuşursun :KK68:

Umarım Allahım sana en kısa zamanda isteğine kavuşturur. Bizi ve herkesi. Evlat isteyen herkese evlat nasip etsin Allahım. Kucaklarımızı doldursun. Mis gibi cennet kokularını içimize çekmeyi nasip eder inşaallah.

8----lamelifAmine---------------------15 AĞUSTOS------------beklemede---30
9----babsybaby-------------------------19 AĞUSTOS------------beklemede--27

10----badefne---------------------------26 AĞUSTOS-------------beklemede
11---askimesim------------------------26 AĞUSTOS-----------beklemede
12---agustos72--------------------------27 AĞUSTOS-----------beklemede
13---aysemutlu-------------------------29 AĞUSTOS-----------beklemede--23,5
14---tzm----------------------------------30 AĞUSTOS-----------beklemede--35
15---Eses07------------------------------1 EYLÜL---------------beklemede---24
KIZLAR DURUMLAR NEDİR?
ben geldim canım benim durum söyle 27 sinde olmadım test yaptım negatif cumartesine kadar bekledim kan testi yaptirim dedim kesin sonuç alırım diye gittim aynı zamanda dk. randevu aldım test sonucu negatif doktorum nur topu gibi bir kistin var dedi ilk defa karşılaştım ilaç verdi adetinin 3. günü gel dedi sende ne var ne yok

ben geldim canım benim durum söyle 27 sinde olmadım test yaptım negatif cumartesine kadar bekledim kan testi yaptirim dedim kesin sonuç alırım diye gittim aynı zamanda dk. randevu aldım test sonucu negatif doktorum nur topu gibi bir kistin var dedi ilk defa karşılaştım ilaç verdi adetinin 3. günü gel dedi sende ne var ne yok
geçmiş olsun cnm bende ırmızıları gördüm bitti şükür önümüzdeki maçlara bakıyoruz:KK70:

X