Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Günaydın kızlar, iyisiniz inşallah? ben 30 ağst adet günümdü olmadım o günün sabahı kalktım test yaptım ilk idrarımla ikinci çizgi silikte olsa vardı.. hala adet olmadım çarşamba kan tahlili yaptırcam ne diceğimi ne yapcağımı hiç bilemiyorum

Günaydın kızlar, iyisiniz inşallah? ben 30 ağst adet günümdü olmadım o günün sabahı kalktım test yaptım ilk idrarımla ikinci çizgi silikte olsa vardı.. hala adet olmadım çarşamba kan tahlili yaptırcam ne diceğimi ne yapcağımı hiç bilemiyorum
eee hayırlı olsun canım o zaman silik çıktıysa hamilesindir tebrik ederim :)

çarşambayı beklemesen diyorum hemen ver bizekesin sonucu ama kesin gibi zaten hayırlı olsun canım benim....

cnm gözün aydın olsun inşallah sağlıkla kucağına alırsın darısı da bizlere olsun:)
Amin canım inşallah, çok çok teşekkür ediyorum :) aynen darısı bekleyen herkese olsun inşallah, dualarım sizlerle canım hepimize hayırlı ve sağlıklı bebişler nasip etsin Rabbim :)

Amin canım inşallah, çok çok teşekkür ediyorum :) aynen darısı bekleyen herkese olsun inşallah, dualarım sizlerle canım hepimize hayırlı ve sağlıklı bebişler nasip etsin Rabbim :)
İnşallah cnm ALLAH isteyen herkese bu duyguyu tattırsın doktora gidince bize haber ver ...listemizede göz at ilk sayfada beğenirsin umarım:)))

X