Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Mecit efendi hayıt suyu ile epimedyumlu macun kullanıyoruz. Hayıt suyunu kendin iç. Epimedyumlu macunu da eşin ile beraber tahta kaşık ile cinsel ilişkiden yarım saat önce yiyin. Sperm kalitesini yükseltiyor. Deneyin derim.

8----lamelifAmine---------------------15 AĞUSTOS------------beklemede---30
9----babsybaby-------------------------19 AĞUSTOS------------beklemede--27

10---askimesim------------------------26 AĞUSTOS-----------beklemede
11---agustos72--------------------------27 AĞUSTOS-----------beklemede
12---aysemutlu-------------------------29 AĞUSTOS-----------beklemede--23,5
13---Eses07------------------------------1 EYLÜL---------------beklemede---24

durumlarınızı bekliyoruz:KK68:

hayırlısı olsun cnm beraber bekleriz napalım ......varmı bişeyler yapacakmısın kür falan?
yok canım eşime keçiboynuzu kürü yapıcam ama kendim birşey yapmıcam çörek otu bal ı yiyemedim...incir ise beni artık baydı başka ne var ki acaba denemek istiyorum aslında amaa

desene miden hassas ozaman ...valla içimden hiçbişey yapmak gelmiyor bu ay nedense?
ayyyy canımm ben dün gittim incir almaya sonra vazgeçtim eşlerimiz düzelmedikçe biz ne uygularsak boş zaten :KK43: bakalım ben 2 3 aya aşılama olcak sanırım doktor bu ay 14.gün yumurtanın durumuna bakıcak ilaçsız ne durumda diye sonra film falan derken aşılamaya geçeriz artık yoruldum zaten ben :KK43:

ayyyy canımm ben dün gittim incir almaya sonra vazgeçtim eşlerimiz düzelmedikçe biz ne uygularsak boş zaten :KK43: bakalım ben 2 3 aya aşılama olcak sanırım doktor bu ay 14.gün yumurtanın durumuna bakıcak ilaçsız ne durumda diye sonra film falan derken aşılamaya geçeriz artık yoruldum zaten ben :KK43:
inan bende çok yoruldum içimden hiçbişey yapmak gelmiyor artık....eşimde hayırlısı ameliyat oılacak bakalım işe yarayacakmı yeni sorular yeni cevaplar gerçekten rabbim sınıyor bizi:)inşallah aşılamaya gerek kalmadan olur gülüm.....

inan bende çok yoruldum içimden hiçbişey yapmak gelmiyor artık....eşimde hayırlısı ameliyat oılacak bakalım işe yarayacakmı yeni sorular yeni cevaplar gerçekten rabbim sınıyor bizi:)inşallah aşılamaya gerek kalmadan olur gülüm.....
inşallah canım cümlemizin hakkında hayırlısı olsun sizinde ameliyattan sonra deperleriniz inşallah düzelir...biz 2 aydır proxeed kullandığımız halde ilerleme yok malesef :KK43:

inşallah canım cümlemizin hakkında hayırlısı olsun sizinde ameliyattan sonra deperleriniz inşallah düzelir...biz 2 aydır proxeed kullandığımız halde ilerleme yok malesef :KK43:
inan bizim durumumuzda olan çok hamiş var ALLAH vereceği günü bilir ama çok uzamaaz inşallah ne diyelim tevekkül ALLAH.......

Hoşbuldum :) İnşallah. Adet tarihlerim çok düzensiz benim. 20 temmuzda adet oldum. En son 29 ağustos da kanamam oldu ama adet gibi değildi sadece damla damla geldi 2 gün sonra bitti. Gebelik testi de yaptırdım negatif. Klomene başlasam mı başlamasam mı karar veremedim.
adet düzensizligi oluyormuydu hic

iyiyim canım işte nasıl olıım biraz moralm bozuldu ama geçti cumartesi günü oldum
moralini bozma.düzenimiz bozulacakki nasil hamile kaldigimizi anlamiyacagiz.hic beklemedigimiz anda gelecek bebeklerimiz.ben simdi doktora geldim 15:00 de randevum var ilk defa gidiyorum kadin dogumcuya.bakalim ne olacak.MEVLAM NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER.

X