Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

iyiyim cnm adetim bitti kür falan bakıyom öyle sen nasılsın?

eh işte kuzum ya,, sabahtan beri baş ağrısı var kafam orda.. oğluşum yine köye gitti evim boş kaldı onun için canım sıkkın biraz öyle işte

iyiyim canım işte nasıl olıım biraz moralm bozuldu ama geçti cumartesi günü oldum

ezelim herşeyde vardır bir hayır kısmet diyelim önümüze bakalım dimi

Bende artık hamile olduğumu öğrenmek istiyorum. Meleğimin cennet kokusunu içime çekmek istiyorum. Her negatifi görünce içim kötü oluyo.

Ben de Mecitefendi hayıt suyuna başladım. Bir de doktor klomen verdi. Bakalım adetim de kesildi ne yapacağımı bilemedim... Umarım bir süpriz yaşarım bu ay.

Bende artık hamile olduğumu öğrenmek istiyorum. Meleğimin cennet kokusunu içime çekmek istiyorum. Her negatifi görünce içim kötü oluyo.

Ben de Mecitefendi hayıt suyuna başladım. Bir de doktor klomen verdi. Bakalım adetim de kesildi ne yapacağımı bilemedim... Umarım bir süpriz yaşarım bu ay.
hoşgeldin cnm inşallah yüzünü güldürecek sonucu alırsın...bu arada adet tarihini yaz listeye ekleyeyim uğurlu gelir inşallah.....

Hoşbuldum :) İnşallah. Adet tarihlerim çok düzensiz benim. 20 temmuzda adet oldum. En son 29 ağustos da kanamam oldu ama adet gibi değildi sadece damla damla geldi 2 gün sonra bitti. Gebelik testi de yaptırdım negatif. Klomene başlasam mı başlamasam mı karar veremedim.

İnşallahh... Allahım güzel mucizelerle karşılaştırsın hepimizi. Allahım isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin :)
amınnnnnnnnnnnn ınsallah bı oncekı gebelıgımdede ıcıme dogmustu hamılelıgım ve ruyamda gelınlık gıymıstım aynı sekılde sımdıde ıcıme doguyo ve dun gece ruyamda yıne gelınlık gıydıgımı gordum ve aglıyodum gelınlık murat demekmıs aglamak sevınclı bı haber almak demekmıs ınsallah hayrlı haberım hamıle oldugumu bılmek olur

Hoşbuldum :) İnşallah. Adet tarihlerim çok düzensiz benim. 20 temmuzda adet oldum. En son 29 ağustos da kanamam oldu ama adet gibi değildi sadece damla damla geldi 2 gün sonra bitti. Gebelik testi de yaptırdım negatif. Klomene başlasam mı başlamasam mı karar veremedim.
keşke doktora bir sorsaydın cnm bende bilemiyorum ki gebelikten emin değilsen onu kesinleştirmek için kan testide yapabilirsin...

amınnnnnnnnnnnn ınsallah bı oncekı gebelıgımdede ıcıme dogmustu hamılelıgım ve ruyamda gelınlık gıymıstım aynı sekılde sımdıde ıcıme doguyo ve dun gece ruyamda yıne gelınlık gıydıgımı gordum ve aglıyodum gelınlık murat demekmıs aglamak sevınclı bı haber almak demekmıs ınsallah hayrlı haberım hamıle oldugumu bılmek olur

İnşallah inşallah... Allahım herkesi sevindirsin güzel haberlerle :)

Bende rüyamda, iki elimede tırnaklarıma dahil kına yakılmıştı bilmiyorum içim bir hoş oldu.

İnşallah inşallah... Allahım herkesi sevindirsin güzel haberlerle :)

Bende rüyamda, iki elimede tırnaklarıma dahil kına yakılmıştı bilmiyorum içim bir hoş oldu.
ınsallah sende hayırlı haberler alırsın rabbım ısteyen tum annae adaylarına hayırlı saglıklı evlat versın

keşke doktora bir sorsaydın cnm bende bilemiyorum ki gebelikten emin değilsen onu kesinleştirmek için kan testide yapabilirsin...

Perşembe günü kan testi yaptırdım. Cuma günü kanamam başladı sonuçlarımı aldım negatifti. Doktora da zaten adet oldum dedim. 2 gün sonra kesilince aniden bende şaşırdım. Ya yarın yada çarşamba günü doktora gideyim de öyle başlayayım klomene.

X