Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

benimfe evlenmeden once cok duzenliydi evlendikten sonra bozuldu.

ne yapıcaz nasıl yapıcaz bu adet düzensizliğini hiç aklım ermiyo. Klomen verdi doktor bu ay adet olduğumu duyunca ama adetim fazla olmadı damla damla kanamam oldu 2 günde kesildi. Klomeni kullanıp kullanmamakla ilgili bir kaç sorum var onun içinde ya yarın ya da çarşamba günü doktora gidicem bende.

ne yapıcaz nasıl yapıcaz bu adet düzensizliğini hiç aklım ermiyo. Klomen verdi doktor bu ay adet olduğumu duyunca ama adetim fazla olmadı damla damla kanamam oldu 2 günde kesildi. Klomeni kullanıp kullanmamakla ilgili bir kaç sorum var onun içinde ya yarın ya da çarşamba günü doktora gidicem bende.
klomen kullandıgım aylar düzenli oldm ben hep içmediğim ay bozuldu aksine şimdi bi macun yaptrdım onu kullanıyorum inş çözüm olacak

eylul ayi bat yaziyormuyuz
Klomen adeti düzene de mi sokuyor... Başlayayım mı ben bugün kararsız kaldım şimdi. Ne macunu hamile kalmaya yarar bir şey mi ?
Klomen adeti düzene de mi sokuyor... Başlayayım mı ben bugün kararsız kaldım şimdi. Ne macunu hamile kalmaya yarar bir şey mi ?
cok zor bir durum.ya hamileysen

merhaba kızlar ben doğum kontrol hapını yeni bıraktım. adetime nerdeyse 2 hafta var ama göğüslerim taşş gibi ve çok acıyo. normalde regl belirtilerim bu kadar çabuk başlamazdı. sizce hemen hamile kalıp hemen belirtilerini göstermiş olabilir mi??? adetim bittiğinden beri 9 gündür çalışmalar yapıyoruz ama bu olay beni çok meraklandırdıııııııııı ne diyosunuz???

kizlar doktordan ciktim simdi.30 saniye bile surmedi gorusmem.devlet hastaneleri niye boyle.tahlil istedi kan verdim.ultrason icin ayin 10 nuna gun verdiler.kan sonucum cikinca ozele gidecem devlette olmayacak bu iş.

kizlar doktordan ciktim simdi.30 saniye bile surmedi gorusmem.devlet hastaneleri niye boyle.tahlil istedi kan verdim.ultrason icin ayin 10 nuna gun verdiler.kan sonucum cikinca ozele gidecem devlette olmayacak bu iş.

Bence imkanın varsa özele git. Devlet hastanesi çok geç çıkarıyor her şeyi.

benimkini düzenlemişti we genelde klomen tam zamannda adet görmeyi sağlıyor ama herseyde oldugu gıbı buda kişiden kişiye deişebilio tabi bi aktara gttık canım anadolu aktarları bu ender sar. falanda onlardan tarif alıomş macun we çay hazrladı bana hem adetimi düzenleyecek hem gebe kalmama yardımcı olacakmış bakalm kullanupta sonuc alamayan olmadı daha hiç dedi

durmak yok yola devam arkadaşlar bat tarihlerinizi eylül ya da başka ay farketmez sürekli alacağım ama temennim tabiki karşısında hamile yazmak lütfen canınızı sıkmayın Allah büyük inşallah bir gün gerçekleşecek düşlerimiz:)

benimkini düzenlemişti we genelde klomen tam zamannda adet görmeyi sağlıyor ama herseyde oldugu gıbı buda kişiden kişiye deişebilio tabi bi aktara gttık canım anadolu aktarları bu ender sar. falanda onlardan tarif alıomş macun we çay hazrladı bana hem adetimi düzenleyecek hem gebe kalmama yardımcı olacakmış bakalm kullanupta sonuc alamayan olmadı daha hiç dedi

Ayy inşallah sonuç alırsın tez zamanda. Bende mecit efendi hayıt suyu deniyorum. Epimedyumlu macun mu ne varmış eşim de bende yiyoruz her ilişkiden yarım saat önce ama bakalım. Klomen içeyim o zaman bakalım nolcak durumumuz.

X