Makyaj Ürünleri MeDuSa nın Çeşitli Makyaj Denemeleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ayy bebeem ben bu son yaptıklarının hepsine bittim sevgilim yaaaa

bi de benim gibi yakın ve büyük çeksene sevgilim çok güzeller anam yaaaaa

ben de 3. begendım yalnız bı kerede makyajlıyken yuzunu tam koy canım merak ettım:)

kedi okadar zamandır bakıyorum makyajlarına.. zaten güzeldi ama gittikce dahada güzel oluyo makyajların.... opuyorumnanaktan özellikle pembe yeşil harika olmus

maşallah cnm gözlern cok güsel ben en cok moru beğendim malum yeşil göze morlar,mürdümler çok yakışırzemuszemus
oyyy saol tatlımmm opuyorumnanaktan
ayy bebeem ben bu son yaptıklarının hepsine bittim sevgilim yaaaa

bi de benim gibi yakın ve büyük çeksene sevgilim çok güzeller anam yaaaaa
tamam aşkımmm çekerim sen iste yeterkiii delikafadulden
ben de 3. begendım yalnız bı kerede makyajlıyken yuzunu tam koy canım merak ettım:)
tamam cnm koyarım avatarda da yüzüm var zaten opuyorumnanaktan
kedi okadar zamandır bakıyorum makyajlarına.. zaten güzeldi ama gittikce dahada güzel oluyo makyajların.... opuyorumnanaktan özellikle pembe yeşil harika olmus

oyyy balım benmmm yaa tşk ederim opuyorumnanaktan
canımmm sineximm zemuszemus

bu kırmızılı olan farın canım hangi marka acaba? şahane uymuş göz yapına o makyaj.

cnm aslında o renk tam kırmızı deil dördüncü adım die işaretlemişim ya onun sağındaki renk, far cecilenin :1rolleyes:

sizlerden göre göre baya bi gözüme girdi bu cecile.. olsada sen biliosun bu işi cnm.. yerimsenibentşkler cvpladkğın için kaydirigubbakcemile5

sizlerden göre göre baya bi gözüme girdi bu cecile.. olsada sen biliosun bu işi cnm.. yerimsenibentşkler cvpladkğın için kaydirigubbakcemile5
cnm gerçekten cecile'in farları hoşuma gidiyo benim tavsiye derimm opuyorumnanaktan
ücüde cok hos tatlim süper yapyiorsun bu isi, ama birincisini daha cok begendim nedense:asigim:

oyy adaşım benimmm tşk ederim bidenem Şeniz

hayvan temalı yarışma içindi beğenmedim tekrar yapıcam

cecile ile yaptığın makyajların harika olmuş cnm. bayıldım. 3ü de süper...

yarışma makyajın da çok çok güzel olmuş. aşmışsınız siz gerçekten, bu temalı makyajları bi ben beceremiyorum galiba fisfisfis
yalnız yarışmaya koyacağın fotoda saçın yüzüne gelmesin cnm. makyajı kapıyor (wamp makyajında da dikkatimi çekmişti)

bebegim super olmus neden bunu eklemıyorsun kı

cnm teşekkür ederim livimmmm Şeniz
ama fazla incelemeden yaptım çok hoşuma gitmedi biraz daha detaylı yapmayı düşünüyorum opuyorumnanaktan

bimbambummmmmmm opuyorumnanaktan

bende zaten saçımı o zaman toplıcaktım cnm ama biraz daha değişik yapmayı düşünüyorum ondan bunu koymıcam aşkım Şeniz

hayvanlıda bence sen denersen bi de rumuzuna uygun kaplan tarzı bişi denemelisin.. turuncu beyaz ve siyahla, göz tipin de uygun. turuncu ve yeşil güzel duracaktır. karar senin tabi cnm..

hayvanlıda bence sen denersen bi de rumuzuna uygun kaplan tarzı bişi denemelisin.. turuncu beyaz ve siyahla, göz tipin de uygun. turuncu ve yeşil güzel duracaktır. karar senin tabi cnm..

Haklısın canım aslında onu da düşündüm bide öyle denicem bakalım nasıl olcak kaydirigubbakcemile5

Kedi mi yapsamkiii :jeyyar:

tavuskuşu makyajını görünce aklıma gelmişti. hani burnunu mavi yapmışsın, orayı siyah yapabilirsin, vamp gibi yapabilirsin gözünü vs vs.. ben de makyajdan anlamam ama tasarımcı yönüm fena deildir :jeyyar: çok pis akıl veririm ama elimden gelmez sırnaşık şey benim kastettiğim şuydu mesela canım..

aa ne buldum gugıldaa.. abla abartmış biraz..

Ayyyy dişi kaplan mı olcam yaniiii :jeyyar:

Harikasın kısss fotomuda bulmuşsunnn Şeniz

Saolasın decemberim benim bunu kesinlikle denemeliyimmmm opuyorumnanaktan

Şimdiden heyecan yaptımmm,bi boş zamanımda denicemmmmm cnmzemuszemus

aa ne buldum gugıldaa.. abla abartmış biraz..

Anam decemberr yaktın yandırdın beniiii yewrımmm delikafadulden

İlki ne kıs öyleee abartsada süperr valla alkisalkisalkis

Ama ben bu kaa güselini de yapamam kiiii :çok üzgünüm:

Harika olmuş bunlarr yaaaaw :asigim:

Çooooooook saol caneem opuyorumnanaktan

:kedi: güle güle boyan bacım. gugıl abiye hayvanın ingilizce adıyla (tiger) make up ekleyip aratınca resimlerde çıktı bunlar, lazım olursa aklında olsunn..kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…