Makyaj Ürünleri MeDuSa nın Çeşitli Makyaj Denemeleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
2224.jpg
[/COLOR][/B]

Az önce yaptım bunlarııı hihoyyyt
Maviliyi öncedende yapmıştım ama telefondan çektiğim için net çıkmamıştı tekrar yaptım kaydirigubbakcemile2

8208.bmp

8217.bmp

bugün düğüne giderken yaptıım mor tonlarında makyaj

348.bmp

mavılı cok guzel olmus onu denıycem kesın bende

ayyy bu çok güzeL oLmuşş canım vaLLa harikasın sen yaa . .

eline sağLık ne diyim ki devamı geLsin göremediğim var mı acaba gezim şu topici kaydirigubbakcemile3

kedim, bu makyajın muhteşem idi. harika bir özel gün makyajı olur bu. çeşitlendirebilirsin de..:hooray:

Bambum saol bitanem beğenmene sevindim bebişimmm opuyorumnanaktan
hem çok ağır bi makyaj da diil a.s

:nazar::nazar: sana tek dıcem maşallah bıtanem gozler yakmıssın ama ılk sayfadakı ıspartanın gullerı pembıs cok tatlı olmus bıde sac rengınle oynasana bı ara :1hug: sıyah senı cok sert yapmıs az kırdırmak lazım rengını:)..

:nazar::nazar: sana tek dıcem maşallah bıtanem gozler yakmıssın ama ılk sayfadakı ıspartanın gullerı pembıs cok tatlı olmus bıde sac rengınle oynasana bı ara :1hug: sıyah senı cok sert yapmıs az kırdırmak lazım rengını:)..

Saol bebişim cnm opuyorumnanaktan
Beğenmene çok sevindimmm :jeyyar:
Bende rengini açıcam sarıdan bi anda koyu kestaneye döndüm şimdi biraz zaman geçsin bu aksın inşallah kumrala doğru yönelcem yerimseniben

ben de 3. yü çok beğendim renkleri birbirine çok güzel karıştırmışsın. Markası ne farının? buğulu buğulu duruyo çok severim o görüntüyü

canım göz rengin çok güzel maşallah

birinci sayfadaki üçüncü resim tatlım.. Pembeli makyajının altında

çok güzel yapıyosun cnm,denemelere devam takipteyim kaydirigubbakcemile5

canım göz rengin çok güzel maşallah
tşk ederim tatlımmmmmmm opuyorumnanaktan
birinci sayfadaki üçüncü resim tatlım.. Pembeli makyajının altında
anladım cnm orda kenarlar siyah göz pınarına doğru sarı renk yaptım eyeliner çektim kalem ve rimelle tamamladım bikaç saat sonra Antalya'ya gideceğim hazırlık yapıyorum gelince adım adım yapar eklerim istersen tatlım opuyorumnanaktan
çok güzel yapıyosun cnm,denemelere devam takipteyim kaydirigubbakcemile5

tşk ederim cnm sayenizde devam ediyorum beğenmenize çok sevindim opuyorumnanaktan

denemeler süper eline sağlık şekeropuyorumnanaktan

maşallah cnm gözlern cok güsel ben en cok moru beğendim malum yeşil göze morlar,mürdümler çok yakışırzemuszemus

X