Makyaj Ürünleri MeDuSa nın Çeşitli Makyaj Denemeleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
:kedi: güle güle boyan bacım. gugıl abiye hayvanın ingilizce adıyla (tiger) make up ekleyip aratınca resimlerde çıktı bunlar, lazım olursa aklında olsunn..kaydirigubbakcemile5

hiç aklıma gelmemişti öyle aratmak valla opuyorumnanaktan

çok güzel yapmışsın makyajını ama bilmiorum resimdenmidir ilk resimdeki farların çok kalitesiz solgun görünüo ama ikincisi başta olmak üzre sedeflilerin çoğu güzel...emeğine sağlık..

cnm telefonla çektiğim fotoğraflarla makina ile çektiklerim arasında baya bi fark var farların rengi net bile değil yani :1no2:
tşk ederim ilgin içinopuyorumnanaktan

Arkadaşımın cumartesi günü nişanı vr siyah bir elbise giycem koyu yeşil ve siyah karışı makyaj yapmak istedim ama sağolsun telefonum berbat çekti ve makyaj yemyeşil görünüyo yani yaptığım makyajla alakası yok
yarın makinaya pil alıp aynı makyajı yapıp tekrar eklicem sanırım mafoldumben

hiiih ne güzel olmus bu makyaj böyle
gözler mükemmel ahhh ah istediğim göz rengii..

offf süper olmuş cnm :asigim::asigim:, ben bu başlığı gözden kaçırmışım yaa

Kızlar çok tşk ederim güzel yorumlarınız için opuyorumnanaktan

Bunlar da arkadaşımın nişanında yapmaya karar veremediğim makyajlar

yeşil olanlar daha güzel duruyor gözlerinle kaynasmıs opuyorumnanaktan

güzel olmuşlar canım gözlerinin şekline ve rengine yakıştırmışsın ben hala çok iyi yapamıyorumm göz kapaklarım küçük yakışmıyo gibi hissediyorum yada ben yapamıyorum güzel

yeşil olanlar daha güzel duruyor gözlerinle kaynasmıs opuyorumnanaktan

Tşk ederim tatlımmmm opuyorumnanaktan
güzel olmuşlar canım gözlerinin şekline ve rengine yakıştırmışsın ben hala çok iyi yapamıyorumm göz kapaklarım küçük yakışmıyo gibi hissediyorum yada ben yapamıyorum güzel
Canım biraz daha izle kk bayanlarını inan gözüne yakışanı bulacaksın ve yapamaman için hiçbir sebep yok Şeniz

Ben tıklayverdimm klavyeme su kaçmıcak zemuszemus

ay öLürüm ne güzeL gözLerin varmış Canım snn:jeyyar:
bendn niye sakLadın:umursamaz:
makyajıda çok güzeL yapmışsınalkisalkisalkis​

ay öLürüm ne güzeL gözLerin varmış Canım snn:jeyyar:
bendn niye sakLadın:umursamaz:
makyajıda çok güzeL yapmışsınalkisalkisalkis​

Oyy yirim seni fıstıkımmm Şeniz Şeniz
Makinamın pili yoktu uzun zamandır makyaj yapamıyordum artık sürekli beni görmekten bıkacaksınnn kaydirigubbakcemile3

o güzel gözlere ne yapsan yakışır canım
hepsi birbirinden güzel eline sağlık

o güzel gözlere ne yapsan yakışır canım
hepsi birbirinden güzel eline sağlık
Teşekkürler tivitimm opuyorumnanaktan
çok güzel olmuş hele mor renkli fara bittim.markası nedir Medusa?
Tatlım bir sürü far karıştırdım collezion'dan aldığım pembe farla she'nin mor farı var ama ayrıca loreal'in parlak pembe farını sürdüm üstüne baya bi karışık yanii kaydirigubbakcemile2
Siyahta var uç tarafında

Bugün canım arkadaşım meliyimin nişanına giderken yaptığım makyajı ekliyorum kısçeler opuyorumnanaktan

griyi seçerek dorusunu yapmışsın canım..çok yakışmış..pembeliler gibi olanlarda çok güzel olmuş..
ben de yeşil gözlüyüm ama yeşil mekyejı pek yaıştırmıorm boğuyo rengi gibimi gelio,ama sen de olmamış niye anlamadımdelikafadulden

bu kıızın gözleri gibi lens istiorummmmmmm istiyorum ondan istiyorummm mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…