Makyaj Ürünleri MeDuSa nın Çeşitli Makyaj Denemeleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Cnm göz renkleri aynı olsada tonları çok farkediyor. Yeşil gözlerin hepsinin tonu aynı olmadığı için makyajda da farklılık gösterebiliyor.
Bana da mavi makyaj hiç yakışmıyor ve genelde kahverengi gözlere en çok yakıştırdığım renk ama ben maviyi kaç kere denedim olmuyor.Yeşil gözlü bir arkadaşım var o mavi makyaj yapıyo çok da yakışıyor. Bende de yeşil tonlarının kötü durmadığını hatta göz rengimi ortaya çıkarttığını düşünüyorum. Fakat dediğim gibi her yeşilde aynı olmayabiliyor...Güzel yorumun için çok tşk ediyorum. opuyorumnanaktan

bu kıızın gözleri gibi lens istiorummmmmmm istiyorum ondan istiyorummm mafoldumben

Canım bende siyaha yakın koyu kahverengi gözlerim olsun isterdim. Yani insan her zaman kendinde olmayanı istiyor. Bilmiyorum göz rengin tam olarak nedir ama lensler hakkında konuşulan topicde yardım alabilirsin. Ayrıca renkli gözün avantajı olduğu gibi dezavantajı da var. Her ton makyaj yakışmayabiliyor. :sinifsinif:

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan Şeniz

Çok güzel olmuş arkadaşımm pembe olan çok hoş bence =) opuyorumnanaktan

cnm önceki makyajlarını da gördüğümdn söylüyorum ki kendini bayağı geliştirmişsin cnm..çok güzel makyajlar bunlar..opuyorumnanaktan göz rengini de çok beğeniyrm ztn...yerimseniben

woww gözler yakıyo :)
Pembe makyajın süper olmus cnm opuyorumnanaktan

Teşekkür ederim hepinize canlarım güzel yorumlarınız beni çok mutlu ediyor :kedi: opuyorumnanaktan
Bugünkü makyajım böyleydi

Birde lensli haliyle çektim

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım kaşlarının şekli de değişmiş sanki çok hoş olmuş, beğendim, mavinin tonu inanılmaz güzel, son resimlerde lens var sanırım, o hali çok çok güzel olmuş =)

Canım kaşlarının şekli de değişmiş sanki çok hoş olmuş, beğendim, mavinin tonu inanılmaz güzel, son resimlerde lens var sanırım, o hali çok çok güzel olmuş =)

Evet eprılım kaşlarımın şeklini değiştirdim artık kendim alıyorum kaydirigubbakcemile3
Son resimlerde lens takmak zorunda kaldım çünkü mavi ve kahverengi göze mavi makyajı daha çok yakıştırıyorum opuyorumnanaktan

aynı tarif ettiğin gibi canım siyaha yakın bitter cikolata gözlerim var
doğrusun insan kendinde olmayanı ister değişiklik arıyor
:gitme:

masallah.. lenslerde güzelmisss..

Lensler güzel ama arasında çok boşluk var yaa göz rengimde görünüyo:sinifsinif:

aynı tarif ettiğin gibi canım siyaha yakın bitter cikolata gözlerim var
doğrusun insan kendinde olmayanı ister değişiklik arıyor
:gitme:

Kesinlikle cnm ya baksana lenslerde siyah olsa göz arasındaki boşluk göz bebeği gibi görünürdü ama böyle belli oluyo doğal durmuyo :umursamaz:

Bugün canım arkadaşım meliyimin nişanına giderken yaptığım makyajı ekliyorum kısçeler opuyorumnanaktan

bu makyajınn çook güzel olmuş bayıldımmopuyorumnanaktan
birde saç rengin çok güzel,ne renk acaba??bende böyle istiyorum:kedi:

bu makyajınn çook güzel olmuş bayıldımmopuyorumnanaktan
birde saç rengin çok güzel,ne renk acaba??bende böyle istiyorum:kedi:

Tşk ederm cnm opuyorumnanaktan
saç rengim siyahtı siyahtan açtım küllü kumrala boyadım yani aslında tam küllü kumralda olmadı biraz kızıllık var gibi

kendin mi açtın evde rengini?benimde kızıl şuanda,kumral istiyorum,açmadan olur mu acaba,yoksa açmam mı lazım??
çok oldum ama:kedi:

kendin mi açtın evde rengini?benimde kızıl şuanda,kumral istiyorum,açmadan olur mu acaba,yoksa açmam mı lazım??
çok oldum ama:kedi:

Canım kendim açtım rengini benim saç rengim koyu kestaneydi yani simsiyahtı aslında açıcı aldım önce onunla açtım sonra kumrala boyadım senin tam olarak nasıl kızıl kırmızı mı ? eğer çok kızıl değilse küllü renge boyayarak kızıllığını alırsın
ayrıca istediğin soruyu sorabilirsin çekinmene gerek yok opuyorumnanaktan

Bugün shenin iki adet eyelinerını aldım

biri mor diğeri gri tonlarında fakat renkleri fazla belli olmadığı için altlarına biraz aynı renk far sürdüm göstermek için foto çektim opuyorumnanaktan

Tşk.ederim canım,çok kızıl değil,aktı zaten,ok küllü bi renge boyayım ben:))

Bu makyaj kötü oldu birazda çekimden kaynaklandı sanırım :sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…