🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Selam kızlar bat’a 5 gün var dün test yaptım negatifti, daha sonra baktım kuruma çizgiside yoktu. Bu sabah bi test yaptım ilk dakikalarda birşey çıkmadı bende çöpe attım geri baktığımda çizgi vardı kuruma çizgisi ise dünkünde çıkmadı aynı marka test . Bilemedim ya :KK43:
Hangi markayi yaptiniz? Ertesi gun ilk idarla tekar deneyin ya da baska markalarla deneyin birde.Hakkiniz da hayirlisi olsun

Hangi markayi yaptiniz? Ertesi gun ilk idarla tekar deneyin ya da baska markalarla deneyin birde.Hakkiniz da hayirlisi olsun
First response adlı bir testle yaptım erken olandan. Bidaha tekrarlamak daha doğru , teşekkür ederim ☺️ IMG_4206.jpeg

Allahümme amin regle üç gün kala yaptım negatif tamam dedim. Yine olmadı. Evi komple çamaşır suyu ile temizledim. İki kaybim vardı önce bu defa doktor erken den test yap varsa ilaç başlarız dedi.. negatif regl günü olmadım. Yine yaptım ama aşırı umutsuz hatta yapmayacaktim rüyamda yapıyor dum pozitif di
Yapmayacak dedim ama aşırı etkilendim. Kolay rüyada görmem. Yaptım testi kenara bıraktım hazırlandım işe gitmeye çıkmadan baktım var hemde bariz
Ne güzel mahsallah saglikla büyüsün

Benimde kafamı karıştıran dün sabah yaptığımda böylemolmadı bu neden böyle oldu :KK43: umarım pozitiftir
Sabah tekrarlayin insaallah pozitiftir. Kaset test denediniz mi? Dollar store da olanlardan ben onlardan alip her gun yapiyordum adet olana kadar😅 gunluk test icin iyi oluyor first response pahaliya geliyor😬

X