Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O kadar üzüldüm ki , dış gebelik olsa o da anlaşılıyomuş zaten ultrasonda. Ama yine de üzüldüm cuma beyine gel dedi bakmaya
Daha belli olmayan bir şey ic8n kendini yıpratma. Bak bebegin de etkilenir. Ben sağlıklı olduğuna inanıyorum daaha çok küçük görünmemesi çok normal karından mi baktı vajinal mi

Ben daha gecikmedim kuzum 1 Mayıs da adet oldjm çünkü senın gecikti mi
Evet canım 4. Günüm hiç sekmez 26 güne bir oluyorum evlenmeden önce 28 güne birdi evlendikten sonra hep 26 güne bir olmaya başladı hatta çogu zaman 1 gün önce bile olurum nerden baksan 4,5 günlük gecikmem var gecikmenin 3.günü test yaptım negatif çıktı. Adet olcağım günde dahil iki güne bir ilişkiye girdik acaba geç döllenme mi yoksa başka bi sebepten mi gecikti hastaneye gitmek istiyorum ama negatif görmekten korkuyorum iki arada bi derede kaldım napcam bilmiyorum

Ya bence git kan ver sen dediğin gibi geç döllenme olabılır bide kan da çıkar o değer

İn şa Allah sonu güzel olsun.Valla düşünüyorum sanki benim hayatda çocuğum olmucak..pes ediyorum sanki..
Artik teknoloji cok ileride ölümden baska herseye çağre var bence cok iyi bi doktorda bu iş çözülür yada cok vakit kaybetmek istemiyosan durumun varsa tüp bebek ama bence umutsuz olma en kisa zamanda mujdeli haberlerini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…