Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yok yapmıcam 🤣 yarın adet olma günüm bakalım olmazsam hafta sonuna doğru yaparım test ama bir yandan da daynamıyorum şeytan iş çıkışı al bir test yap diyor ama negatif görmek istemiyorum şuan 😬😬😬 aynen haberleşelim çok heyecanlıyım 😂😂😂😂
Ya bi durun bi durun rahat durun kozzzzzz yapma test bak totem yaptım bu ay 😅😅😅😅😅

Ay kızlarrrrrrr biraz önce tuvalete gittim bakın cok özür dileyerek söylüyorum genitalimi Temizlerken yine sümğk gibi akıntı geldı benden aynı yumurtlamada ki gibi 😂✌🏻 Hala adet olmadım 31 günden selam olsun göğüsler fena adet gecikmesi yok en son 1 Mayıs da adet oldjm bugın hiç ama hiç adet belirtisi olmadı

Bilmiyorum ua ne guzel 2 3 gündür kafam dan atmıstım bakmayın buraya yazdığıma kuğu gibiyim
Bende bu ay takmamistim ama bat yaklastikca heycanlaniyorum :KK70: olcak mi olmicak mi diye adet belirtimde olmadi gebelik belirtimde olmadi. Bugun oglenden sonra kasıklarım baya agridi dedim ahhh oldu ama oda gecti. Akıntım benimde devam edio birde mide eksimem var oda sabah kahve iciyorum ondan zannedersem :KK43:

Bende bu ay takmamistim ama bat yaklastikca heycanlaniyorum :KK70: olcak mi olmicak mi diye adet belirtimde olmadi gebelik belirtimde olmadi. Bugun oglenden sonra kasıklarım baya agridi dedim ahhh oldu ama oda gecti. Akıntım benimde devam edio birde mide eksimem var oda sabah kahve iciyorum ondan zannedersem :KK43:
Sende sümük gibi akıntı var mı

Ay kızlarrrrrrr biraz önce tuvalete gittim bakın cok özür dileyerek söylüyorum genitalimi Temizlerken yine sümğk gibi akıntı geldı benden aynı yumurtlamada ki gibi 😂✌🏻 Hala adet olmadım 31 günden selam olsun göğüsler fena adet gecikmesi yok en son 1 Mayıs da adet oldjm bugın hiç ama hiç adet belirtisi olmadı
Canım adetin düzenlimidir bu gecikmeler yalancı olabilir mi bende gecikmenin 4. Günündeyim

X