Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızçeler bugün reglinin 3.günü hormon baktırdım normal rahimde yumurtalıklarda temiz ee bu bebe neyi bekliyo hala ya hsg önerdi doktorum hsg çektireceğim

Kuzu eşimin kuzeninin 3 senedir olmuyo onuda benim doktora goturcez sira alcaz eşi calisiyo ben götürürüm seni dedim hatta ilk hsg cektirelim dedim

Kuzu eşimin kuzeninin 3 senedir olmuyo onuda benim doktora goturcez sira alcaz eşi calisiyo ben götürürüm seni dedim hatta ilk hsg cektirelim dedim
bir şey diyim mi.. valla baktım olmuyor bi süre daha. ben de gideirm senin dr a. o zamana senin de sürecini iyie görmüüş olurum. mesafe falan umrumda değil, ben iyi dr istiyorum
inşallah güzel olur onun da sonucu

Dış gebelik durumunda kese gözükmez. Kese gözüktü ise dış gebelik olma ihtimal, yok. Benimde ilk gebeliğimde yumurtalıkta kist olmuşmuştu ama kendiliğinden gitti.

Dış gebelik durumunda kese gözükmez. Kese gözüktü ise dış gebelik olma ihtimal, yok. Benimde ilk gebeliğimde yumurtalıkta kist olmuşmuştu ama kendiliğinden gitti.

Merhabalar bugün kontrole gittim doktorum letu verdi pazartesiye kadar kullanicam sonra çatlatma iğnesi olucak galiba 2ay önce ameliyat oldum sol tupumu aldılar sağ açtılar temizlediler bu süreçten geçen varmı acaba letu kullanan çatlatma olan nasıl bir yol izlediniz naptiniz

Kizlar kalp atışını duydum ama kan birikintisi varmış o düşük yaparmis ilaç verdi doktor progesteron diye
Duyarsın kuzum üzme kendini şimdi durduk yere ❤ yarın güzelce anlarsın ne olduğunu ikiz olma ihtimali varmış yani şimdiden kendini germe hiç ama ikiz olsa ilk muayene de de belli olmazmiydi yah

Canım benim benim gebelikte de doktor kist zannedip beni o kadar panik etmişti ki. Hamileliğimi öğrenirken acaba kist mi moral bozukluğuyla dönmüştüm. Cerrahpaşa bir profa gittim ertesi gün. Kadın baktı ve dedi ki bu yumurtanın kabuğu. Kiste benzetmiş belli ki. O kabuk bir süre kalıp hormon salgılatır vücuda ki bebek tutunsun dedi. Kist değil bu dedi. Sende de öyle olabilir. Özel bir hastaneye gitmiştim ilk. O kiste benzetti işte. Tecrübe farkı yani. O yüzden korkma kist değildir bence.

Aynen doktor da dedi ki gebeliğe destek için çıkan bi şey falan dedi bana da salında aynı kapıya çıkıyo olabilir şu an aklıma yattı söylediği şey

banada belirtiler bir geliyorrrrr bir gidiyor. öğleden sonra adet oldum olcam sandım bat gunum yarın, ama şuan hiç birşey yok yarını dört gözle bekliyorum
Yemınle bugun bende oda olmadı yarın son güm ay dur bakalım ne olacak koz haberleselım He tamam ki sakın test yapma hemen bak sakınn

Yemınle bugun bende oda olmadı yarın son güm ay dur bakalım ne olacak koz haberleselım He tamam ki sakın test yapma hemen bak sakınn
yok yapmıcam yarın adet olma günüm bakalım olmazsam hafta sonuna doğru yaparım test ama bir yandan da daynamıyorum şeytan iş çıkışı al bir test yap diyor ama negatif görmek istemiyorum şuan aynen haberleşelim çok heyecanlıyım

İnşallah canım dualarım tüm isteyenlerle sizlerle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…