Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İns elenmezsin kuzummmm
Umarım yaa artık çok yorulduk eşimle aylardır uğraşıyoruz çatlatma iğnesine kadar başvurduk yani hiçbir problem olmamasına rağmen neden bunları yaşıyoruz anlamıyorum. Nedense bu aydan da pek bir ümidim kalmadı eşim fazlasıyla ümitli bu ay olacak diyor ama ben bir türlü inanamıyorum sanırım artık her ay olmadığını göre göre fazlasıyla alıştım bu duruma. Bakalım haftaya görücez zaten adet zamanıma da az kaldı zaman azaldıkça geriliyorum resmen

Herkese günaydın kızlar regle 1-2 gün kaldı ben tabiki test yaptım ve tertemiz bir negatif aldım bugün yarın olurum artık bebek değil regl beklemesine geçtim

Ayy bi dur belki gelmiycek
Kafandan atıyorsun olumsuz düşünceleri bu ay olmazsa yola devam burda uğrasan herkesın sorunu yok kuzum bizim de sınavımız buymuş demek ki ins tez vakittte guzel haberler alcaz bak gör emek vermeden bısı olmaz

valla köşeme çekildim duruyorum öyle :) buralardayım kuzum okuyorum çoğu zaman ama yazamıyorum işte

napıyosun iyi misin
İyiyim canim annemlerle kahvaltıya ciktik bende test işini bıraktım yapmicam. Bat 6 haziran 5 gün kaldi beklemedeym ama yumurtlama yok bende bu ay bence

İyiyim canim annemlerle kahvaltıya ciktik bende test işini bıraktım yapmicam. Bat 6 haziran 5 gün kaldi beklemedeym ama yumurtlama yok bende bu ay bence
benim de bat 5 haziran. 5-6 sı gibi olurum. bugün bi test yaptım negatif. Daha da yapmam olsa çıkardı çünkü.

Sen yumurtladın bence. Gördüm senin lh testlerini. Orada pik vardı bana göre.

Bu arada regl olayım hsg çektiricem ben de karar verdim.

Acil bana biri cevap verebilir mi doktora gittim kese için 4+6yım. Betan daha düşüktür dedi kese görünmez 3000binden önce dedi. Ama kist var dedi normalde yoktu nisanda baktırdığımda. Gebelik zamanı çıkabilen bir kist dedi doktor. Dış gebelik belirtileri neler yaşayan var mı ? Kaşık ağrısı gebelikte oluyor mu çünkü kaşık ağrısına dış gebelik belirtisi diyen de olmuş

Bende de kasik agrisi var canım ama böyle devam eden bir ağrı değil girip çıkıyor anlık. Doktor şüphelenseydi söylerdi bence. Çok kafana takip kendini üzme bir hafta sonra tekrar gidersin bence.

Bende de kasik agrisi var canım ama böyle devam eden bir ağrı değil girip çıkıyor anlık. Doktor şüphelenseydi söylerdi bence. Çok kafana takip kendini üzme bir hafta sonra tekrar gidersin bence.
O kadar üzüldüm ki , dış gebelik olsa o da anlaşılıyomuş zaten ultrasonda. Ama yine de üzüldüm cuma beyine gel dedi bakmaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…