Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cvbin icin tsk ederim cnm. Rezerv dusuklugunu ogrendigimden beri psikolojik olarak gelgitlerim cok oldu. Fiziki hastaliklarla da ugrastim. Bazi aylar takviye kullandim, bazi aylar kullanmadim. Aslinda bir dr.de karar kılıp muayene olup sureci konustuk bir hafta once ama icime sinmedi nedense. Yarin baska bir doktorla gorusecegim. Umarim onunla tereddutum kalmadan yola devam edebilirim. Heyecanini paylasiyorum ve simdiden tebrik ediyorum seni, saglicakla 🐣💐
Canım benimde rezerv düşüklüğüm vardı. Biestron ve impryl verdi doktorum 2 ay kullandım. Bu omega3 koenzim q10 d vitaminini ben kendim arastırarak buldum aldım. Kullanmanı tavsiye ederim. Biestron ve impryl doktorun yazarsa al. Ama diğerlerini almalısın diye düşünüyorum. Zararı olmaz cok faydasını görürsün. Arı sütü polen propolis al sabahları ye. Ben çörekotu tozu bal ve tarçını her sabah hepsinden bir çay kaşığı olacak şekilde taze taze yapıp yedim. 4 yumurtam cıktı. Bizim için cok iyi bir rakamdı. 2 tanesini transfer ettiler 🥰 inşallah ikiside tutunur ama 1 tane tutunma olasılığı fazla dendi. Hayırlısı olsun sağlıklı olsunlar alllahım hiç birimizin kucağını boş bırakmasın. Ayrıca hergün yürüyüş yap ve strese girme tüp bebek yaptırırsın bak biz yaptık gayet 15 günlük bir süreç.

Yok yok sen canın ne zaman isterse o zaman yap kuzum😂 bana kalsa ben hemen yarın yap derdim😝🤣🤣 valla hergün girip sana bakıyorum acaba test yapmış mıdır diye😂 heyecanla seni bekliyorum inşaAllahh pozitif haberini alırız bi kaç güne😍
Yaa inşallah beklediğimiz haberi alırız 4 gün sonra 😍😍

Dyanamadim adete 3 gün kala testim

Eklentiler

• IMG_20220526_182510.jpg
    IMG_20220526_182510.jpg
    103,5 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_20220526_182332_120.webp
    122,8 KB · Görüntüleme: 72
Sen oraları düşünme tatlım 5 haftalık olmuşsun zaten 5-6 güne muhtemelen keseyi görürsün hayırlısıyla💙 bilgi amaçlı yine söyliyim ama kimyasalı beta yükselmesinden anlıyosun eğer 2 günlük aralarla kan vermene rağmen beta artmıyorsa ya da çok az artıyorsa kimyasal oluyor
İnşallahhhh yarın hemen kan baktıracağım tekrar 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Yok kuzum bugün transferin 5.günü.. dışarıda büyümeyle bebişlerin 10.günü 😃 erken daha yaa.. tüp bebekte kimyasal olma ihtimali bana çok fazla gibi geliyor 🙄
Aklına kötüyü getirme canım. İnşallah ikisi de annesine sıkıca tutunacak. Baştan beri diyorum seneye ikiz annesi olacaksın 🤱🤱

X