Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hanımlar merhaba ben testere dişli aslan pençesi otu kullanmaya başlayacağım fakat raf ömrünün 1 yıl olduğunun sonrasında etkisinin %75 azaldığını okudum şuan güvenilir bi yer bulmakta zor bilemedim bana yardımcı olabilecek birileri var mı siz nerelerden aldınız nasıl kullandınız ve sonuç alabildiniz mi

bir de testere dişliyi araştırırken hayıt tohumuyla karşılaştım, bunları kullanan bilgisi olan kız kardeşlerden yardım bekliyorum ♡♡♡♡♡♡

Canım sen bensin yeminle yumurtlamadan beri ne ağrılarım geçti ne göğsüm dindi akıntı da var beyaz ara ara kramplar ateşim sürekli çıkıyor ama hasta da değilim ben de diyorum kesin hamileyim ve sen de hamilesin bence biz döllenmeyi hissettik insan vücudunu bilince hissedermiş

Bende beş gündür kasık sancısı ara ara felaket derecede bir akıntı sürekli oturduğum yerde uyuma baş ağrısı çok hafif belim sırtım ağrıyor ediyor çatlama gününden bu yana ben iğneden diye tahmin etmiştim. İşin tuhafıda şu ki afedersiniz ama ilişkide 1 senedir ilk defa dün akşam rahmimin acıdığını hissettim canım çok acıdı bu nedendir normalmidir yaa tüm gece kafamda kurmaktan gram uyuyamadım

Ben de böyle oldum ağrım asla kesilmedi meğer ben de döllenmeyi hissetmişim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…