Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim ablam regliden önce erken gebelik yaptı çıkmadı ertesi gün kasette pozitif gördü kan değeri 26 çıktı
Vay be maşallah, ben dayanamadım yaptım ama tek çıktı, ama ne biliyim sonrada yapsam çıkmıcak gibi ama her şey üst üste mi gelir ya belirtiler var muhtemelen başka bir nedenden ama insan sinir oluyor

Vay be maşallah, ben dayanamadım yaptım ama tek çıktı, ama ne biliyim sonrada yapsam çıkmıcak gibi ama her şey üst üste mi gelir ya belirtiler var muhtemelen başka bir nedenden ama insan sinir oluyor
Adet tarihi gününde yap bence ben öyle yapıcam yoksa yoktur dicem sonra sürekli geç mi döllencek kafasında olurdum artık olamam ovülasyonda gördüm çatlamayı çünkü

Ya Allah bir an önce sağlık versin anneye ve bebeğe birşey olmaz inşallah doğal şeyler içsin ya da bilmiyorum ki antibiyotik içilir mi

Adet tarihi gününde yap bence ben öyle yapıcam yoksa yoktur dicem sonra sürekli geç mi döllencek kafasında olurdum artık olamam ovülasyonda gördüm çatlamayı çünkü
Bizim 7-9-12 Mayıs oldu birliktelik o zamanlar düşük ihtimal diyordu zaten şans olarak o tarihler tutsaydı şimdiye çıkardı zaten bence. Yüksek ihtimal 16-17-18 idi 16 ve 19 da tekrar birliktelik oldu bakalım oda tutmadı sanırım neyse hakkımızda hayırlısı:)))

Hayırlısı olsun belli olmaz belki 20 sinde falan olmuştur

Haklısın ya. Ben deli dana gib yiyorum insülinim var zayoflmam lazım böyle dhaa çok zarar veriyorum kendime. Haziran da hsg çektirip son vericem tedaviye.
Allahtan bende o kadar vitamine rağmen kilo yapmadı cok da iştahlıyım ama veriyorum demekki ins son bulsun bu ay gelsin bebişler cok yıprandık valla

Kızlar selam, elimde gebelik testi yok Ovulasyon testi vardı onu yaptım bu şekilde cıktı. Ben tüp bebek yaptım bu ay 2 gün sonra kan vericem. Daha önce reglime yakın ovulasyon yaptığımda hep silik veya hiç çizgi cıkmazdı
Bu şekilde öğrenen oldu mu ?

Eklentiler

• 00D3A842-01C5-4D1D-8BDA-7CC5E6ECF1CA.jpeg
    60,2 KB · Görüntüleme: 41
Benım de su an böyle koyu adete 4 gün var hakkımız da hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…