Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
InşaAllah bu da olmazsa akışına bırakıcam yoruldum
Bende her ay tamam bıraktım istemiyorum diyorum regl yaklasinca gözüm testlerde içimi kemiriyor acaba var mi diye bu ay oldu inanamadim gidip gelip teste bakıyordum ama maalesef hayal kırıklığına uğradım kimyasal oldu çok ta heveslendim çok mutlu olmuştum sonu hüsran oldu bizim için hayırlısı böyleymiş Rabbimin bir bildiği varmış.

Benim işte tam günü belli değll geçen ay 25. Günde olmuştum ondan önceki ay 27 ondan önceki 24. Bu yüzden bende geçen aya göre 25. Gün dedim ama belki 27 kafam çok karışık
Hmm benim düzenliydi hep ama seninkiler çok düzensiz değil ya ama bekle istersen test falan da yapma bi belirtin falan varmi peki

Canim üzülme hiç kimyasaldan sonra çoğu kadın normal hamile kalıyor benim arkadaşımda kimyasal gebelik geçirdikten sonra normal sağlıklı bir şekilde hamile kalmıştı. Sevin bence hamile kalabiliyorsun en azından

En azından olabiliyor bir sıkımtı yok böyle düşün tekrar olur inşaAllah hayırlı vakitte

Bu ayda olmazsa öyle yapayım canım cidden farkettım korunmadıgımızda oluyor

Kızlarcım herkese selamlar nasılsınız? Bebiş haberi verenleri tebrik ediyor kendimmiş gibi seviniyorum ve darısı başımıza diyorum şimdi gelelim soruma; yumurtlama gününden beri kasık ağrım var, bir iki gündür ilk günler kadar değil ama arada bi tek taraflı batma gibi geliyo geçiyo, akıntım artmaya başladı, şişkinlik ve gaz var sürekli, sırt ve bel ağrım var bikaç gündür. İdrara çıkma baya sıklaştı gece uykumdan kalkıp gider oldum ama bunu belirtiden saymıyorum açıkçası. Göğüs hassasiyeti vs yok. Uyku hali bende hep olduğu için onu da saymıyorum sizce şansım nedir bebiş olma ihtimalinde ya kendimi hamile gibi hissediyorum bu ay çok inanıyorum neden bilmiyorum alt karnımı seviyorum falan delirdim iyice umarım sönmez bu hevesim yumurtlamadan adete kadar neler yaşadınız hamileler beni azıcık aydınlatın
Yumurtlama 18-19 mayıs (2gün)
Çatlama 20 mayıs (21 mayısta tam anlamıyla silikleşti t)
Değerlendirilen günler 15-17-18-19-21 mayıs
Bat 1-2 haziran
Döngü 25-26 gün

Canım çok geçmiş olsun enfeksiyon kapmış dikkat etsin Allah korusun düşük veya erken doğum riski olabilir. Doktora bildirmemis mi bu kadar yüksek doz yazmış
Acil de ki doktor yazmış kadın doğum doktoruna yönlendirmiş o bişey dememiş alttan muayene etmişler açılma var mı diye yok demişler sadece o kadar ne biçim iş anlamadım ben işte ondan sonra diğer acil doktoruda göğüs hastalıklarına gidiceksin falan demiş neyse yine antibiyotik yazıyım diyip en ağır olanı dayamış diğer kan değerleri de oynamış hep ayy noluyo anlamadım

Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. Az önce tuvalete gittim sifonu çekerken bi baktım ki peçetede kanımaı bişey ama adet olmama 4 5 gün var. Sonra oturdum biraz daha çişimi yapcak gibi yaptım yine peçetede lekelenme vardı. 2 gün önce de ayıptır söylemesi çıkarmıştım yediklerimi şuan heycan bastı. Yerleşme kanaması mı acaba. Hiç asla adet hissetmiyorum ben kendimi… adetlerim de normalde aşırı sancılı olur. Mesela ben test yapsam çıkar mı? Ya da kaç gün sonra çıkar???

Sabah ilk idrarla yap bence canım inşallah vardır bazılarının hiç belirtisi olmuyormuş

Sabah ilk idrarla yap bence canım inşallah vardır bazılarının hiç belirtisi olmuyormuş
İlk hamileliğimde yerleşme kanaması vs olmamıştı bende de. Şuan tatildeyim bide ama eczane bulcam sabah. Aşırı bi değişik his var bide kendimi çok dinliyorum sanırım adet sancısı var mı acaba adet mi oldum ki diye triplere girdim son yarım saattir. Bugün bana sabah olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…