Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlk hamileliğimde yerleşme kanaması vs olmamıştı bende de. Şuan tatildeyim bide ama eczane bulcam sabah. Aşırı bi değişik his var bide kendimi çok dinliyorum sanırım adet sancısı var mı acaba adet mi oldum ki diye triplere girdim son yarım saattir. Bugün bana sabah olmaz ☹️
İnşallah istediğin sonucu görürsün canım benim, darısı başımıza diyim🌸

Kızlar bat ama beyaz kremsi akıntım var adet öncesi mi gebelik belirtisi mi bilmiyorum biraz kasıklarım ağrıyor başka belirtim yok ama normalde adet öncesi karnım çok şişerdi bu defa o şişkinlik yok merakla bekliyorum adet olacak mıyım diye
Bende öyleyim. Bata 3 4 gün var hala şişkinlik yok . Ama ağrılar başladı yavaş yavaş . Ben galiba regl olacağim

Kızlarcım herkese selamlar nasılsınız? Bebiş haberi verenleri tebrik ediyor kendimmiş gibi seviniyorum ve darısı başımıza diyorum🌸 şimdi gelelim soruma; yumurtlama gününden beri kasık ağrım var, bir iki gündür ilk günler kadar değil ama arada bi tek taraflı batma gibi geliyo geçiyo, akıntım artmaya başladı, şişkinlik ve gaz var sürekli, sırt ve bel ağrım var bikaç gündür. İdrara çıkma baya sıklaştı gece uykumdan kalkıp gider oldum ama bunu belirtiden saymıyorum açıkçası. Göğüs hassasiyeti vs yok. Uyku hali bende hep olduğu için onu da saymıyorum😄 sizce şansım nedir bebiş olma ihtimalinde ya kendimi hamile gibi hissediyorum bu ay çok inanıyorum neden bilmiyorum alt karnımı seviyorum falan delirdim iyice🤣 umarım sönmez bu hevesim🥲 yumurtlamadan adete kadar neler yaşadınız hamileler beni azıcık aydınlatın😇🥰
Yumurtlama 18-19 mayıs (2gün)
Çatlama 20 mayıs (21 mayısta tam anlamıyla silikleşti t)
Değerlendirilen günler 15-17-18-19-21 mayıs
Bat 1-2 haziran
Döngü 25-26 gün
Canım senin yaşadıklarını birebir yaşadım benim extra göğüs hassasiyetim var bata 4 gün kala hamile olduğumu öğrendim inşallah sende oylesindir 🌸

Kozlar ben bişi fark ettim kendim de martta ilk çatlatma iğnesi oldjm ondan sonea nisan ve bu Ay adete yakın ovulasyonalr koyu acaba ilac ve ipne benım değerlerimi mi aetttırdı bence üst üstte 2 ay 2 kere yumurtladım değişik 😂😂

Sıcak basması, saç dökülmesi, eklem / kemik / kas ağrısı, yorgunluk, olağandışı terleme, bulantı, ishal, baş dönmesi ve uyku sorunu oluşabilir bunlar yan etkileriymis doktoruna bı sor canım
Evet canım bende baktım saç dökülmesi bende tetikledi sanırım ama 5 gün kullandım bitti yani bir an önce durur insallah bir sürü vitamin alıyorum ya gene mfk aldım dün gece mfk doktora yazdım saç dökülmesi ilacı cıkarmıstı onuda aldım bakalım iyi gelcekmi

Evet bu ay dan sonra ara vericem biraz ama doktorla Bi alakası yok metal olarak çöktüm. Başlayınca tekrar Lale hanıma gideceğm
Bende cok çöktüm 3 aydır hormon ilaçları çatlatma iğneleri yok progestan bide onun yan etkileri vs saçlarım hep döküldü ztn

Bende cok çöktüm 3 aydır hormon ilaçları çatlatma iğneleri yok progestan bide onun yan etkileri vs saçlarım hep döküldü ztn
Haklısın ya. Ben deli dana gib yiyorum insülinim var zayoflmam lazım böyle dhaa çok zarar veriyorum kendime. Haziran da hsg çektirip son vericem tedaviye.

Kuzularim test yapıp durmayın herkes bi sakin olsun😂😂 yavaşça testleri dolaba bırakın ve hayatın tadını çıkarın
Kocanızı görüp içiniz gidince sevisin
İstemiyorsanız sevismeyin
Bebisler gelecektir zorlamayın
Sizi seviyorum
Akışına bırakınca güzel şeyler olur
Bol dua bol su 😂 kendinize dikkat edin
Kuz yapmıyorum artık 2 tane kaldı ovulasyon 😂😂😂

Bilmiyorum aglıyorm resmen bebek fln suan hiç aklımda bile değil hormon ilaçları artık dengemi bozdu oluk oluk dökülüyor kematoropi alıyomusum gibi saçlarım azaldı bosaldı hep kısım kısım
Kuzum bu dediğin çok fazla
Doktoruna söyle bence baska bir ilaç verir😔

Evet canım bende baktım saç dökülmesi bende tetikledi sanırım ama 5 gün kullandım bitti yani bir an önce durur insallah bir sürü vitamin alıyorum ya gene mfk aldım dün gece mfk doktora yazdım saç dökülmesi ilacı cıkarmıstı onuda aldım bakalım iyi gelcekmi
Kuzum ılactandır ya 🥹

Bu sabah bütün belirtilerim kesilmiş olarak uyandım 😂 memelerim kendine dönmüş akıntım yoktu gün içinde olur mu bilmem
Bugün ignenin 13. Günü geçti sanırım etkisi

X