Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yeter daa bırak enistemizin peşini olur asko olur yanastik hepimiz hissediyorum ama bende partalina_ guzel haberini bekliyorum ya senlensin buralar artık Rabbim ilk hic olmayanlra nasip etsin o arada vakit buldukça 2. 3. İsteyenlere nasip etsin ( sen ben mesela )

Adamı bi bulayım sonra bırakırım merak etme amin kuzum amin önce tatmayanlara nasip etsin. Kısmetimizde varsa eğer bize de tekrardan

Adamı bi bulayım sonra bırakırım merak etme amin kuzum amin önce tatmayanlara nasip etsin. Kısmetimizde varsa eğer bize de tekrardan
M Mavimiresl Kızlar bu işin sırası mı olur.. kalbinde yeni bir bebek isteği olan herkese nasip etsin allahım bu duyguyu.. birinci beşinci farketmez

Birşey diyeyim mi bende şimdiden var o . Amannn başlarım evliliğe yani. Çünkü bazen taniyamiyorum. Gerçekten neden çocuk istediğimi sorgulattı bana resmen . Ama çok güzel bir mesaj yazmışsınız çok teşekkür ederim. umarım yaş ilerledikçe biraz büyür . Büyümezse zor yani

Merhaba Benide alabilir misin 3 mayıs sat bat 7 haziran uygulamaya göre gecen ay gecikti çok normalde 28 günde bir gelir ama uygulamadakınınyazdım artık
Merhaba hoşgeldin bacım

Burası Mayıs ayı için arkadaşımızin Haziran topiği var o eklesin seni etiketleyim onu buraya..

Childdevelopment kuzum ekelr misin arkadaşı

Kızlar selam. Bat 27 mayıs. Dayanamadım bugün erken gebelik yaptım ve silik çizgi cıktı. Testime bakar mısınız ilk 5 dakikada cıktı sonra eşim gelince kaldırdım şimdi bi de 15 20 dk sonra tekrar baktım belirginlesmis. Banyoda çekilen ilk 5 dk diğeri 20 dk sonra aydınlıkta çekildi

Eklentiler

• 20220523_181427.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 34
  • 20220523_181425.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 43
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…