Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar selam bnde işten geldim erken gebelik test yaptım ama maalesef negatif erken mi yoksa regl mi gelecek bilmiyorum ama bu ay da olmadı galiba

Kızlar selam. Bat 27 mayıs. Dayanamadım bugün erken gebelik yaptım ve silik çizgi cıktı. Testime bakar mısınız ilk 5 dakikada cıktı sonra eşim gelince kaldırdım şimdi bi de 15 20 dk sonra tekrar baktım belirginlesmis. Banyoda çekilen ilk 5 dk diğeri 20 dk sonra aydınlıkta çekildi Eki Görüntüle 3071269
Tatlım hayırlı olsun ilk 5 dk da belirdiyse büyük ihtimalle vardır. İnşallah bebeğin seninledir 🧿🙏🏻🍀

Evlilik sabir ve zaman gerektiriyor ili baslarda kv kp ev ahalisi icin kavga edersin, kiskancliktan edersin, sonra cocuklar olur biraz büyür cocuk kavgasi edersin, yas ilerler kv kp cocuk kavgasi hemen hemen biter sonrasinda yas farki varsa yine kiskanclik kavgasi edersin😏 benim ilk zamanlr evliligimde derdimki eşime resmen kavga etmek icin kusurumu ariyosun kaşının altinda göz var diye bile kavga ediyosun derdim herseyin sorumlusu beni tutardi surekli elestirirdi ay ne gunler atlatmisiz ya 🙄 ama yas ilerledikce farklılasiyolar daha cok deger biliyolar çünkü bizimde yasimiz ilerliyor bi süre sonra baslarim böyle evlilige diyebilecek yasa geliyoruz erkeklerde bunun farkinda kaybetme korkusu var
100% haklısın canım
Biz çocuk olana kadar hiç kavga etmedik. Çocuktan sonra 2 kere boşanmaya gidiyordu iş.

Çocuk yapılacaksa en azından evlilik oturdu biz kavga etmiyoruz denilebilmeli bence. Zaten hali hazırda sorun varsa çocukla beraber katlaniyor

Kızlar selam. Bat 27 mayıs. Dayanamadım bugün erken gebelik yaptım ve silik çizgi cıktı. Testime bakar mısınız ilk 5 dakikada cıktı sonra eşim gelince kaldırdım şimdi bi de 15 20 dk sonra tekrar baktım belirginlesmis. Banyoda çekilen ilk 5 dk diğeri 20 dk sonra aydınlıkta çekildi Eki Görüntüle 3071269
Hayırlı olsun canım var gözüküyor ama erken yapmışsın hamilesin demek icin biraz erken inşallah sağlıkla ilerler kuzum

8
Hayırlı olsun canım var gözüküyor ama erken yapmışsın hamilesin demek icin biraz erken inşallah sağlıkla ilerler kuzum
Aynen dayanamadım çok strese girince en azından negatifi görsem rahatlarım dedim hani var mi yok mu beni bitiriyor. Ama daha önce hiç olmamıştı böyle bişey insallah hayırlısı olsun

Kırmızı işaret var sizde bu nasıl oluyır anlamadm kaç günde adet oluyorsunuz

Sanki var gbi kuzum ya belki çok yenidir

Kızlar hamile oldugunu öğrenenler bakabilir mi benm ilk kızımda ben kendim grip olucak gibi olmuştum öyle anladm hamile oldugumu 3 mayıs sat 28 günde bir oluyorum adet bugun yine grip olacak gibiyim belim agrıyor istifra falan ettim midem zaten hassas kızımda hep kusmuştum bugubde komsunun sogan kavurma kokusuna kustum gebelik olabilir mi bu kadar sürede

X