Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar herkese merhaba . Ben eşimle kavga ettim biraz canım sıkkın. Bundan 2 gün önce de kk aykırı davrandığım için engel yemiştim. Giremedim siteye . Kayınpederim yüzünden mutlu olan ailemle mutsuz oldum . Eşimle ciddi tartıştık . Belki yeri değil ama buradaki arkadaşları samimi bulduğum için içimi dökmek istedim. Affetmek istemiyorum eşimi ya 😭😭😭😭
Sabirli ol kuzum sknti yapma uzme kendini erkeklerin hepsi öyle cokta aldirma sinir bozucular 😏 benimkiylede catiscaktim bende ben sustum o sustu ama aksama uzatirsa ederiz kavga 😏

Kızlar herkese merhaba . Ben eşimle kavga ettim biraz canım sıkkın. Bundan 2 gün önce de kk aykırı davrandığım için engel yemiştim. Giremedim siteye . Kayınpederim yüzünden mutlu olan ailemle mutsuz oldum . Eşimle ciddi tartıştık . Belki yeri değil ama buradaki arkadaşları samimi bulduğum için içimi dökmek istedim. Affetmek istemiyorum eşimi ya 😭😭😭😭
Canım ne olduğunu bilemiyorum ama bekle biraz sinirin geçsin bide öyle düşün bütün olanları

Canım ne olduğunu bilemiyorum ama bekle biraz sinirin geçsin bide öyle düşün bütün olanları
Dünden beri sinirim geçsin diye bekliyorum .. geçti de . Ama eşimin o tavrını unutamıyorum. Herşeyi bitirdi herşeyi ya . Çok üzgünüm sadece tek bildiğim bu

Screenshot_2022-05-23-16-59-15-40_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Olan biten bu. Bir yere yazmışlar bende içimi döktüm

Hepsi ayni istisnalar cikiyo arada 1000/1 o yuzden sinirini bozmaya değmez iyice nefret etmeye basladim erkek neslinden😅
Al benden de o kadar. Harbi nesilden nefret ettim ya .😭 Bazen diyorum ki evlilik sana göre değil kızım boşver. Bazen de diyorum ki niye herkes beceriyor da sen mi yapamıyorsun

Senin yavrucaklar ne alemde kuzucum. Aynı güzel haberi senden bekliyoruz inşallah. 7 gün geçti geriye kaldı 3 gün test için :))
Ayyy bir anda zamanda yolculuk yaptım sandım.. kuzu ne 7 günü 🤣🤣🤣 7 gün önce toplandı yunurtalar, cumartesi 5günlük embriyolar geri kondu 😁 bugün daha 2.gün bitti 8 gün kaldı.. püfff ya çok var daha 🤭

Al benden de o kadar. Harbi nesilden nefret ettim ya .😭 Bazen diyorum ki evlilik sana göre değil kızım boşver. Bazen de diyorum ki niye herkes beceriyor da sen mi yapamıyorsun
Evlilik sabir ve zaman gerektiriyor ili baslarda kv kp ev ahalisi icin kavga edersin, kiskancliktan edersin, sonra cocuklar olur biraz büyür cocuk kavgasi edersin, yas ilerler kv kp cocuk kavgasi hemen hemen biter sonrasinda yas farki varsa yine kiskanclik kavgasi edersin😏 benim ilk zamanlr evliligimde derdimki eşime resmen kavga etmek icin kusurumu ariyosun kaşının altinda göz var diye bile kavga ediyosun derdim herseyin sorumlusu beni tutardi surekli elestirirdi ay ne gunler atlatmisiz ya 🙄 ama yas ilerledikce farklılasiyolar daha cok deger biliyolar çünkü bizimde yasimiz ilerliyor bi süre sonra baslarim böyle evlilige diyebilecek yasa geliyoruz erkeklerde bunun farkinda kaybetme korkusu var

Ayyy bir anda zamanda yolculuk yaptım sandım.. kuzu ne 7 günü 🤣🤣🤣 7 gün önce toplandı yunurtalar, cumartesi 5günlük embriyolar geri kondu 😁 bugün daha 2.gün bitti 8 gün kaldı.. püfff ya çok var daha 🤭
Günler geçmiyo dimi😄 çok heyecanlı bi bekleyiş ya inşaAllah haftaya bugun pozitifi görürsün🤲🏻 bebişinin tutunmaya çalışması seni nasıl hissettiriyo nasıl bi duyguu😍

@Reyyanalmd @Beyazmelek11 @Fehva
@E L B A @Zeyno2734 @Mehmetugba @Gunzaman @vrllardanbirben @Feyzaakncc @dilara capgu @Bebisimolsunnf @Htc 35 @Manolyalar @Dua4614 @10760052marla @Aynuradana @bonnibel @Mavihali @Kisgunesim22 @orkide98 @busraa2619 @ezomanyaa @Afddy @kendimidurdaracakdegilim @Mrve1201 @Tiryakim @Rafiyeatilla A aysesngul @Cotto @orjinal19 @A R Y A @Derin1111

Kızlar rica ediyorum son durumlarınızı bildirin..🙏🏻 Bir çoğunuzu kaçkez etiketledim buraya girmenize rağmen cevab gelmedi..

Siz bana haber vermeyince listeyi güncelleyemiyorum, bu yüzden uzun zaman yazmayan olursa listeden silmem gerekiyor.. lütfen iki dakika da olsa

ben yazmıstım canım ama görmedin galiba

Günler geçmiyo dimi😄 çok heyecanlı bi bekleyiş ya inşaAllah haftaya bugun pozitifi görürsün🤲🏻 bebişinin tutunmaya çalışması seni nasıl hissettiriyo nasıl bi duyguu😍
O kadar çok ilaç alıyorum ki kuzum hepsi vucudu hamile olduğuna kandırdığı için belirti de yapıyor.. o yüzden bişey hissetmiyorum diyorum 😄 ama içeriye elle tutulur bişey koymuş olmaları çok değişik bi duygu.. tutundularsa zaten ilk iki gün tutunuyorlarmış.. bakalım artık hayırlısı 🙄

O kadar çok ilaç alıyorum ki kuzum hepsi vucudu hamile olduğuna kandırdığı için belirti de yapıyor.. o yüzden bişey hissetmiyorum diyorum 😄 ama içeriye elle tutulur bişey koymuş olmaları çok değişik bi duygu.. tutundularsa zaten ilk iki gün tutunuyorlarmış.. bakalım artık hayırlısı 🙄
Bugün yarın büyük gün o zaman sıkı sıkı tutunsun inşaAllah minnoşların😍 bi tanesi bile tutsa çok şükür ama ben senden nedense ikiz haberi bekliyorum kuzum hadi hayırlısı bakalım😍

Merhabalar kızlar. Güzel haberleri okudukça seviniyorum ya insana umut oluyor 🌸
Bat 25-26-27 olanlar ne alemdeler acaba. Ben yumurtlama sonrası 13. Gündeyim. Bugün hafif hafif kramplar başladı, azıcık bele ve bacaklara iniyor fakat ağrı bile denmez çok hafif. Bacaklarda halsizlik var.
Böyle regl öncesi kramplar yaşayan var mı gebelik öncesi.

X