Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olabilir canım inşallah vardır

Canm çok kısa bi süreç sanki ya

Kizlar bu sonuçları bugün aldim elime daha doktor görmedi adet gunum yaptırdım bu hormon testini bakar misiniz boyle olup gebe kalan ilac kullanan var mi

Olabilir olmasını ama bence biraz erken. Bildiğim kadarıyla yumurtlamdan 11 gün sonra belli olurmuş ama kusmak aşermek için çok erken daha 4 hafta bile olmamış. Ben 3 hafta 4 gün hamile olduğumu öğrendim ama şuanda hiç bulantı kusma hiç belirtim yok. Adet sancım bile yok. Herkesin vücudu farklı ondan olabilir hayırlısı olsun en iyisi kan ver eğer bulantın ondansa kesin kanda çıkar

Hayırlısı canım kızımdada böyleydim aynı ya da salgına yakalandm bende

Çok merak ediyorum ya bu hücreler normal gözle görülüyor mu? Birde ne ile transfer ediliyor igneyle mi
Yani gözle görülmüyor aslında ama yerleştirdiklerinde rahimde ben gördüm. Dedim nasıl görülüyor iki minik tane. O su kesesi içindeler gibi bişey dedi kadın.. anladım mı hayır ama yerleştirilirken birer nokta görünüyor. Şırıngayla ve incecik bir hortumla içeri veriliyor

Ben hamileyim

Maşallah bacım erkende öğrenmişsin ışık hızı gibi benmde 3 mayıs adet tarihim o yuzden sordum canım sağlıkla al kucagına tebrik ederm hamilesin
Haha valla kan vermeden emin olamadim. Yarin vericem insallah guzel bir sonuc alirim. Benim adet döngum çok kısa adetin 11. Günde yumurtam çatlıyor o yüzden erken gibi geliyor ama çatlamanin 11. Günündeyim bugün

Ayy resmen mucize sağlıkla tutunsunlar annelerine bende sessiz sessiz takip ediyorum hayırlı güzel haberlerini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…