Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya cnaım benım rabbım gönlüme göre versin kacıncı iğnen ben bi kez Mart da oldum o kadar
Benim de ilk canım bakalım hayirlisi
Kuzum bence bi şimdi bi de yarın akşam yapın mümkünse

B kadar değil ya 4-5 gün gecikirdi bide süt renhi kıvamında akıntı var o düşündürdü hiç olmazdi süt gbi akıntı bu ay hep var
Seni bulacaaam oğlum adres ver snaa test yollicqm ahshhshshs kocandan gizli işe

Benim de ilk canım bakalım hayirlisi

Kuzum bence bi şimdi bi de yarın akşam yapın mümkünse
Doğru diyorsun canım ikimizde calısmasak hadi yarın yapalım gündüz ama yarın gece 42. Saati bulcak dünde girmedik ilişki cnku öncesinde sperm bulunduralım bncede bugün bide yarın gece yeter sonra sal gitsin

Herkese iyi akşamlar,
23 Mayıs bat idi ancak 20sinde WC’de yoğun bir kerelik kanamam oldu ve bir daha arkası gelmedi. Pembe lekelenmelerim oluyor çok nadir. Test yapmadım. Sökülemiyor muyum yoksa başka bir durum mu böyle bir şey yaşayan var mı?

Yapıştır bebeğim hislerine güven ne olur ne olmaz yarın da halledersiniz

Ya evimde ykain eczane yok olsa alırım şimdiye durmazdm belkide haklı beklemem lazım belkide hicbise yoktur sağ kaşığım çok ağrıyor bakalım varsa illa ki çıkacak zaten
Eşine söyle ki çocukla ilgilenirken röntgene falan giriyorum randrasyon alıyorum bebek için zararlı,ona göre bir önlem almamız lazım yoksa ileride sorun olabilir öğrenmemiz lazım kullanmam gereken ilaçlar olabilir 1i çok geç de

Canım bence bugünü değerlendir.

Doğru diyorsun canım ikimizde calısmasak hadi yarın yapalım gündüz ama yarın gece 42. Saati bulcak dünde girmedik ilişki cnku öncesinde sperm bulunduralım bncede bugün bide yarın gece yeter sonra sal gitsin
Ben de hem 8. Saat hem 36. Saatte yaptım önceden gelen sperm de yaşıyor 3 gün sonuçta. Güzel çalışın temiz bir iş olsun hee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…