Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
S sultansultan90 canım önceki ignelerinde etkisi kaç gune geçmişti hiç hatırlıyor musunnnn

Ay su kadar belirtiyi inşallah hamileyimdir de ondan cekiyorumdur yaaaa

Ben hamileyim İnşallah sağlıklı ilerler bu sefer 3 hafta 4 günlük hamileyim. Göğüsüm çok şişti başka belirtim yok. Adetime 2 gün var ama hiç kasık ağrım falan yok. Evde test yaptım silik çizgi çıktı hemen acile gittim kan verdim 2 saatte çıktı sonuç. Beta değeri 29.3 sizce iyi mi ?
Allah beni mutlu ettiği gibi herkese mutlu etsin allah herkese sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etsin amin

Hayırlı olsun iki gün sonra tekrar aynı yerde kan verin artışı takip etmeniz gerekiyor gebeliğiniz daha çok yeni inşallah güzel ilerler artışlarınız

Ya dedim ama işte bakakim belki yarın alir diye ümit ediyorum bende çok üzülüyorum çok yapmak istiyorum şuan aşırı süt akıntı var gaz çok bilmiyorum yaa

S sultansultan90 canım önceki ignelerinde etkisi kaç gune geçmişti hiç hatırlıyor musunnnn

Ay su kadar belirtiyi inşallah hamileyimdir de ondan cekiyorumdur yaaaa
Kuzum iğne etkisi 11. Günde geçer 12. Günden itibaren en garanti 13 test yapabilirsin ama bende belirtiler hiç geçmemişti hamile gibi her belirtiyi yasadım progestan veya duspaston basladınmı

Hayırlı olsun canım Rabbim sağlıcakla ilerlemesini nasip etsin inşaAllah

Kuzum iğne etkisi 11. Günde geçer 12. Günden itibaren en garanti 13 test yapabilirsin ama bende belirtiler hiç geçmemişti hamile gibi her belirtiyi yasadım progestan veya duspaston basladınmı
Yok canım gerek yok dedi doktorum.
Bugün 9. Gün oldu. Test yapmicam zaten ama şu belirtiler rahatlasin yani hamile değilsem bunaldm
Özellikle aşırı sıcak yanıyorum adeta

Kızlar 2019dan kalma dikkatli bakın ilk kızımda umut olsun hepimize ilk kan verdgm 12 Nisan 01 çıkmış 17 gün geçmiş değer 3000leri geçmiş geç döllenme olmuştu ben tarlusal bile içmiştim günde adet olmamıştım herşey negatifti ama kızım benleydi şimdide o yüzden testte inanmıyor eşimle baya bı zaman geçsin diyoz üzülmeyelim diye bece kan değeri bile doğru dgl bazen herşey zaman istiyo Allah hepimize hayırlı evlat nasip etsin

Eklentiler

• Screenshot_2022-05-22-23-39-14-54_cee269abbfc445f364526a3e93e23047.jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 52
Canım neden olur böyle bir şey bilemem
ilk kez mi başına böyle bir şey geldi. Doktora gitmeni tavsiye ederim.

Merhaba canım ben de öyle oldu bu ay akıntı artışında bi tuhaflık olduğunu anladım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…