Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah hamileliktir ama hamilelikte uzayan akıntı olmuyor süt beyaz oluyor kuzum kist dediğim kötü bir kist değil hepimizin yaşadığı yumurtalık kistleri var regl ile gidiyor çoğunlukla
İnşallah 10 gün sonra güzel haberi verirsin

İşte bende beyaz da var ayıptır söylemesi kuzum genitalim bembeyaz.
çatlamadan beri bugunn de 22 deyim yanı adet olmama da 1 hafta felan kaldı sanki bana da hala catlama var gibi geldı ovulasyona var şimdi yapsam mı

Kızlar bişe sorucam akıl verin ben tek atıs yapmayı planlıyodum ama suan kasıklarım patlıyo ve o agrıyla akıntım geldi bi anda yogun iğnemi sabah 8 de vurulmuştum 11. Saatdeyim suan gece ilişki gireyimmi sizce yarını beklersem işten gel vs yarın gece 42. Saati bulucak Arianaa A ad000 Veziir M Mavimiresl Venev My_Moonlight06 çatlatma iğnesi vurulan diğer kızlar bana bir akıl verin

İşte bende beyaz da var ayıptır söylemesi kuzum genitalim bembeyaz.
çatlamadan beri bugunn de 22 deyim yanı adet olmama da 1 hafta felan kaldı sanki bana da hala catlama var gibi geldı ovulasyona var şimdi yapsam mı
Bence sen gün aşırı değerlendir yine bu günleri. Testte çıkmaz muhtemelen su an

İğne ile 36 saatten önce çatlama olmuyo bildiğim kadarıyla 36 saat sonra olur sonrasındansa öncesinde askerleri hazır bulundurabilirsin spermler iki üç gün yaşıyo nasıl olsa

Aynı durum bende de var normalde sadece yumurtlama döneminde oluyordu. Bugün yumurtlama sonrası 12. Gün bata 3 gün var.

Ben hic bilmiyorum ama bu aksam degerlendirme yapardım yerinde olsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…