Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de ilk 3 gün aşırı oldu şimdi 6 gündür uzaninca oluyor.
Bakalım kuzum hayırlısı olsun hakkımızda inşallah bu ay güzel haberi alırız

Hangisi daha etkili canım bu üç haptan yaşamış olaraktan?

Hanımlar ben doğru mu görüyorum Gözlerimi inanamıyorum ya Fotoğraflarda gerçekten daha silik gözüküyor ama yine de sizinle paylaşmak istedim. Adetime 3 gün var kan vereyim mi napayım söyleyin lütfen ayrıca ben ecopirin kullanıyorum hemen dozu arttirmali mıyım ? Randevum 7 haziran doktorda. O zamana kadar napmam lazım ? Dua edin sağlıklı ilerlesin bu sefer

Hayırlı olsun öncelikle kan verip değerinizi öğrenin düşükse iki günde bir artış takip etmeniz gerekebilir ilaç için doktorunuzla görüşseniz daha iyi olur

Canımlar ben regl oldum ya reglim acayip parçalı ve sadece sol kasığım ağrıyo bugün normalde çok fazla olması olması gerekir ağrım çok fazla ama doğru düzgün bişey de yok kayde değer sizce kist falan bişey olabilir mi ya

Baya baya var canım hayırlı olsun

Hangisi daha etkili canım bu üç haptan yaşamış olaraktan?
Klomen de cok iyi yumurtalaeım olmustu e2 lerim 900 lerdeydi hatta rahat ikiz tutma ihtimali vardı ama korona oldum sonra :) klomeni ikinci kez vermiyolar rahim duvarını inceltiyormus letu bna göre çöptü femara iyi suanlık ama sonucu görmedim bide mfk es paketi takviyem var suanlık onun da etkisiyle suanlık gene yumurtalarım iyi ama sonucu bilemem 2 çatlatma basarısız

Ins 3.başarılı olur
Mfk karışımı adet gecikmesi yapıyor mu duydun mu?

Ilk takibin şanssızlık olmuş nasip, koronada hamilelik olmaz mıymış?

Ins bu defa güzel haberlerimi alırız

Kızlar merhaba bişi sorcam
Yumurtlama felan geçti 22 ci dongu günündeyim hergun ayıptır söylemesi beyaz akıntı ve sumuk gibi akışkan bi akıntı var normal mıdır ya normalde bu kadar olmazdı yanı çatlatma günlerinde olurdu öyle soyliyim

Reglme daha çok var ama iştah ve akıntı başladı yav. İğneden 14 gün sonra olan var mı acaba eğer öyle olursa normal de. Bilemedim resmen regl belirtileri başladı

Kist olabilir canım ve ya 1den fazla yumurtan çatlıyor olabilir

E2 nedir canım

Kist olabilir canım ve ya 1den fazla yumurtan çatlıyor olabilir
Hadi yA kuzum yanı bende hiç kist felan olmadı hafif hafif arada cok nadir kaşık agrısı da oluyor belki üşütmüş de olabılırım hamıleleıge yormuyorum yanı :) hayırlısı olsun belki de hamıleleıktır amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…