Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gittiğinde kalp atışını karından duymayabilirsiniz kuzu vajinadan bakabilir. Bir de tekrar gitme derim. Cuma daha mantıklı.
Bende öyle düşündüm canimcim. Zaten keseyi görmek için gidecektim keseyi gördüm. Bir daha ki sefere en azından yolk ve bebeği göreyim istiyorum Allah kısmet ederse

En iyisi kendini dinlememek ama pek elde değil yumurtlama değerlendirdiysen ondan olabilir ağrılar şişkinlik falan

Benim 3. İğnem kuzum her iğnemde hamileyim masallah cok belirti oluyo o yüzden bu ay saldım test bile almadım ins seninki tutar canım klomen mi kullandın
Femara kullandım canım. Normal zamanda ben yumurtlama akintimi net görürdüm ignenin etkisi midir yumurtlama akıntısı görmedim sen görüyor musun

Var canım ben hafif silik bir çizgi görüyorum çok erken yapmışsın bak burda erken test yapanlar pişman oluyor sabret gününde yap
Canım ben adetimin son günü ovülasyon yaptım aşşagıdaki gibiydi. Yumurtlamadan 13 gün geçti kasıklarım okadar cok ağrıyordu ki adetimin son gününden beri birde gaz. Bir günde başım döndü noluyor ya flan dedim kendi kendime. Pcos oldugu için daha önce ilaçlar kullandım olmuyordu. Oyüzden inanasım gelmiyor inşallah vardır teşekkür ederim

Eklentiler

• 47448EE3-F229-40F5-B810-A1DA9521700D.jpeg
    28 KB · Görüntüleme: 64
  • C212C3C2-9CFD-4FCD-AC35-A6D28A020118.jpeg
    82,2 KB · Görüntüleme: 70
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…