Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hemen çıktı mı?
Şöyle sabah 8 de yaptım uykuluydum beklemedim cünkü gözümü acamıyrdm. Koydm oraya yataga geçtim bi yarım saat uyudum kalkdım birden gidip baktım böyleydi oyüzden hemen cıktımı bilmiyorum. pcos var daha önce femara çatlatma iğnesi kullandım olmuyordu inşallah vardır

İnşallah vardır Allah sevincini katlamayı nasip etsin erken gebelikler beni çok yanılttı maalesef. İnşallah bebeğin seninledir

Aaaa nasıl şaşırdim nasıl yani ertesi gün ilişkiden sonra mı yani ayy alemsin içine doğmuş bes belli..

Aslında tahmin edebiliyorum ya insan hissediyor bı şekilde
Aynen iç gudu idi bncede hatta değerlendirmeye devam edecektik yani yumrtlama dönemi icimdeydim eşime dedm uykum vr birsy olur die istemedim :)içimden dedmki bn zaten hamileym ki uyudum :)))

Kızlar selam, yumurtlama gününe yakın beyaz akıntı geliyordu kaygan 3 4 gün de beyaz sarı arasıydı şimdi baya sarı akıntı gelmiş hamilelik belirtisi olabilir mi? Yoksa üşüttüm vs başka bir etkenden midir?

Tahmin ediyorum canım benim eşimde olsa almazdı bide bi ton laf ederdi ben hep ondan gizli alıp yapıyorum oda üzülüyorum diye kızıyo hep
Ya evimde ykain eczane yok olsa alırım şimdiye durmazdm belkide haklı beklemem lazım belkide hicbise yoktur sağ kaşığım çok ağrıyor bakalım varsa illa ki çıkacak zaten

Femara kullandım canım. Normal zamanda ben yumurtlama akintimi net görürdüm ignenin etkisi midir yumurtlama akıntısı görmedim sen görüyor musun
Bende ilk klomen sonra letu smdi femara kullandım ama kullanmaz olaydım oluk oluk saçlarım dökülüyor cok saçıma yan etki yaptı femara benim cok akıntım gelmez normaldede canım sabah vuruldum 36 saat sonra çatlıcak yarın aksam hafif akıntı gelince anlarım bide kaısk agrısı cok oluyo iğnelerde bende fena çatlıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…