Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar orda bi çizgi var mı adetime 7-8 gün var

Eklentiler

• DAA7FEA1-D9AE-4177-BA6D-71C791770528.jpeg
    58,5 KB · Görüntüleme: 67
  • 56AA543C-3FC6-47A4-8489-6E9F8D36B2BE.jpeg
    148,7 KB · Görüntüleme: 68
  • ABB52A8A-62F0-424A-87B6-797F98B867FF.jpeg
    71,2 KB · Görüntüleme: 65
Yaa işte buda daha cok psikolojimizi bozuyo Amin canım inşallah

Evet canım spermin hızını arttırıyormuş bende de kuruluk var bolca. Yumurtlama döneminde özellikle kullanılıyor normal zamanda da kullanılabilir bak şöyle bir açıklama yapılmış
Nerden aldın kuzum??kutunun resmini ata bilirmisin? Belki bende denicem

Evet canım aldım onu kullanıyorum ama yine de içimden gelmiyor takip etmek dedim olacağı varsa böyle de olur saldım valla
Kullan kullan sonucu bilmem ama kaliteli yumurtlama yapıyor benim sol tarafımda hiç yumurtalarım gelişmezdi yumurtlamaya kadar 5 gün kullanmıştım sol da yumurtalarım büyüdü eş paketi etkili bence

İns kuzum sen nasılsın
Valla ben hamileyim igneden beri ay ne igneymis arkadaş ben kızımda 3 aylık hamileyken yaşadığım şeyleri yaşattı bana
Etkisi geçse de bi merak etsem durumumu
Göğüs ucum karardi midem bulanıyor Bakalım 9. Gün bugün hayırlısı olsun. Bana bu ay tutmaz gibi geliyor bakıyorum kimsenin ilk aydan tutmamış nerdeyse

İsteyen herkese sürekli dua ediyorum canım. Rabbim isteyen herkese en kısa sürede nasip etsin inşallah. Belki de rüyaların doğrudur sana mesaj veriyordur bebişin
Ay lütfen bana da et bana da adım Ezgi
Ismen edersen belki faydasi olurrrr

Benim 3. İğnem kuzum her iğnemde hamileyim masallah cok belirti oluyo o yüzden bu ay saldım test bile almadım ins seninki tutar canım klomen mi kullandın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…