Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bukadar erken olmaz sanırım ama İnshaAllah yerleşme filan oluyorsa olabilir hadi İnshaAllah

Kızlar iyi geceler. Adetin 3.günü hormon testi yaptırmıştım fsh 9.37 çıkmıştı nasıl sizce değer normal yazıyor. Doktorda değerler normal dedi ama internette yüksek falan yazıyor

İşte CNm napalim gönlümüzden geçeni olsun diye zorla oldurmaya çalışıyoruz ümit etmek istemek bizi bu hallere düşürüyor Rabbim tez vakitte hepimize nasip etsin inşaAllah bu işler meşakkatli ama sonu güzel olacak inşallah aminnnn

Bukadar erken olmaz sanırım ama İnshaAllah yerleşme filan oluyorsa olabilir hadi İnshaAllah
2. Hamileliğimde ben ertesi gün hamile kaldığımı anlamistm yani tutunma oldu die hissettm hatta burda hep yazdm hamileym die kimse inanmamisti cevremede derdim hamikeym annemde derdiki sn iyice kafayı yedin :))) sonra herkes şok :))) herlde vücudu yillrdir dinlemektn kaynaklandı ve bnde aşırı bir altıncı his doğmuştu... Ama aradan üç sene geçti tabii unttm herseyi ( ama bunlr psikolojik gbi gelior bana da yinede ümit hep kulağıma fısıldıyor işte :)))

Aaaa nasıl şaşırdim nasıl yani ertesi gün ilişkiden sonra mı yani ayy alemsin içine doğmuş bes belli..

Aslında tahmin edebiliyorum ya insan hissediyor bı şekilde

Canım Çarşamba günü doktor kontrolüne gitmeyi düşünüyordum randevu alacaktım. Acaba cumami gitsem diyorum. En azından yolk oluştuğunu görürüm içim biraz rahat eder.

Halsizlik bende de had safhada. İşten geliyorum yemek yiyorum uyuyorum. Ayrıca herşeye ağlıyorum siskinligim sonradan oluştu soda ile yatıştırmaya çalışıyorum onuda

İsteyen herkese sürekli dua ediyorum canım. Rabbim isteyen herkese en kısa sürede nasip etsin inşallah. Belki de rüyaların doğrudur sana mesaj veriyordur bebişin

Canım Çarşamba günü doktor kontrolüne gitmeyi düşünüyordum randevu alacaktım. Acaba cumami gitsem diyorum. En azından yolk oluştuğunu görürüm içim biraz rahat eder.
Gittiğinde kalp atışını karından duymayabilirsiniz kuzu vajinadan bakabilir. Bir de tekrar gitme derim. Cuma daha mantıklı.

Ohhh mis tertemizz bosver böyle dha iyi mfk eş paketi almıstın ama sen dimi kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…