Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla psikolojik diye diye hersy yaşar oldm bgun bulask makinası yerinden çıktı takayım derken belim ağrıdı hafif braktm
Midem ara ara bulanior ama bnm bazen sitrestn bulanır. Atesm bazen cikior bazen usuorm gbi oluorm. Karnım ara ara ağrıyor. Sağ kasığımda nerdeyse sürekli ağrı vr özellikle uzannca. Üst bacak bölgem ağrıyo. Göğüs hassasiyeti ama ondada prolaktnm yüksekti ilc braktm ihtimalden dolayı ondnmi diorm
Ayyy hersy vr ama bakalm hamilelk varmı acep DHA catlamanin 6. Günü adete 8 gün vr :KK43:((
Bukadar erken olmaz sanırım ama İnshaAllah yerleşme filan oluyorsa olabilir hadi İnshaAllah

Kızlar iyi geceler. Adetin 3.günü hormon testi yaptırmıştım fsh 9.37 çıkmıştı nasıl sizce değer normal yazıyor. Doktorda değerler normal dedi ama internette yüksek falan yazıyor

İnşallah canım ya yani bişeye bağlansaydı olay böyle olması canımı sıkıyo zaten sabaha belli olur ama kırmızılar gelir büyük ihtimalle. Bende işte zihnim benimle oynuyo diye düşünüyorum ilk leke geldi sonra saatlerce gelmedi ya bi an acaba ben mi hayal gördüm diye düşündüm yani. Zihin hemen oyuna getiriyo insanı hepte kandırıyo 🙄 boşuna kalbinin sesini dinle demiyolar Gerekli olmasa bilinçaltımı aldırır beynimin de düşünme yeteneğimi devre dışı bırakırdım hep onlar yapıyo 😂😂😂
İşte CNm napalim gönlümüzden geçeni olsun diye zorla oldurmaya çalışıyoruz ümit etmek istemek bizi bu hallere düşürüyor Rabbim tez vakitte hepimize nasip etsin inşaAllah bu işler meşakkatli ama sonu güzel olacak inşallah aminnnn

Bukadar erken olmaz sanırım ama İnshaAllah yerleşme filan oluyorsa olabilir hadi İnshaAllah
2. Hamileliğimde ben ertesi gün hamile kaldığımı anlamistm yani tutunma oldu die hissettm hatta burda hep yazdm hamileym die kimse inanmamisti cevremede derdim hamikeym annemde derdiki sn iyice kafayı yedin :))) sonra herkes şok :))) herlde vücudu yillrdir dinlemektn kaynaklandı ve bnde aşırı bir altıncı his doğmuştu... Ama aradan üç sene geçti tabii unttm herseyi :KK43:( ama bunlr psikolojik gbi gelior bana da yinede ümit hep kulağıma fısıldıyor işte :)))

2. Hamileliğimde ben ertesi gün hamile kaldığımı anlamistm yani tutunma oldu die hissettm hatta burda hep yazdm hamileym die kimse inanmamisti cevremede derdim hamikeym annemde derdiki sn iyice kafayı yedin :))) sonra herkes şok :))) herlde vücudu yillrdir dinlemektn kaynaklandı ve bnde aşırı bir altıncı his doğmuştu... Ama aradan üç sene geçti tabii unttm herseyi :KK43:( ama bunlr psikolojik gbi gelior bana da yinede ümit hep kulağıma fısıldıyor işte :)))
Aaaa nasıl şaşırdim nasıl yani ertesi gün ilişkiden sonra mı yani 😂😂 ayy alemsin içine doğmuş bes belli..

Aslında tahmin edebiliyorum ya insan hissediyor bı şekilde

Canım rengi koyulaşmadıkça korkma bişeycikler olmaz inşallah kürtaj zamanı çok araştırmıştım lekelenmeler normalmiş olabiliyormuş. Bak maşallah erken döllenmiş kuzucum gayrette güzel kesenin boyu posu. Ne zaman gideceksin tekrar?
Canım Çarşamba günü doktor kontrolüne gitmeyi düşünüyordum randevu alacaktım. Acaba cumami gitsem diyorum. En azından yolk oluştuğunu görürüm içim biraz rahat eder.

şişkinlik hissettiniz mi öncesinde ya da şuan. benim bata 4-5 gün kaldı. Ellerime yüzüklerim olmuyor bugünlerde, uyku ve sinirlilik-duygusallık herşey karıştı. Ama 6 aydır her ay bir belirti bulduğum için kendimi dinlememeye çalışıyorum. Sadece bugün bariz tüm gün uyudum toparlayamadım halsizliğimi o dikkatimi çekti.
Halsizlik bende de had safhada. İşten geliyorum yemek yiyorum uyuyorum. Ayrıca herşeye ağlıyorum 🙂 siskinligim sonradan oluştu soda ile yatıştırmaya çalışıyorum onuda

Hayırlı olsun canım sağ salim kucağına alırsın inşallah bizlerde dualarında her vermeyi unutma😊 bende bugün rüyamda hamile olduğumu öğreniyodum değerimde 270 çıkıyordu . Ahahaha ayy iyice kafayı yemiş olabilirmiyim
İsteyen herkese sürekli dua ediyorum canım. Rabbim isteyen herkese en kısa sürede nasip etsin inşallah. Belki de rüyaların doğrudur sana mesaj veriyordur bebişin🙂

Canım Çarşamba günü doktor kontrolüne gitmeyi düşünüyordum randevu alacaktım. Acaba cumami gitsem diyorum. En azından yolk oluştuğunu görürüm içim biraz rahat eder.
Gittiğinde kalp atışını karından duymayabilirsiniz kuzu vajinadan bakabilir. Bir de tekrar gitme derim. Cuma daha mantıklı.

Hadi hayırlısıyla pozitif sonuçlar al canım biz yine aynı güne denk geliyoruz sanırım 🤣 biliyosun ben bu yumurta takibi ovülasyon testi falan yapmıyorum düzenli ilişki de olmuyor adet takviminde yumurtlama perşembe günü görünüyordu ama bugün öğleden sonra yumurta akı gibi akıntı gelmiş sanırım yumurtlama daha yeni oluyor. Yarını değerlendiririm birde pazartesiyi sonra bırakırım herhalde 🤣
Ohhh mis tertemizz bosver böyle dha iyi mfk eş paketi almıstın ama sen dimi kuzum

Günaydın hanımlar ☀️sizce pik olmuş mu yakın mı ☺️
BCCF2F3E-10BA-4E0D-A1AB-4ADAC972FD07.jpeg

X