Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sakin birdaha böyle birşey yapma sakinnnn... Öyle deme beterin beteri var kuzum..

Allah biliyor sebebini sen bilemezsin İnshaAllah güzel.olacak herşey benim senin hastalığında olan kuzenim var ve birde arkadaş ikizleri oldu arkadasin çokta güzel yürüyorlar o ikiz kızlar kocaman oldu anneleriyle onlar ilgileniyor ilacını alması için gece geç uyumamais için tembih ediyorlar bir de ya.. İnshaAllah seninde öyle melekelrin olacak yanında kuzum

Gönlümüze göre olur inşallah hersy bende deni Herşey gönlünüzce olur inşaallah bende denize girmeyi çok sık tercih etmem ama belkide gidecek kafa dengim olsa giderm eşim sevmez hiç ama sahil asigiyiz bizde zaten çoğu denize yakın ve gidilecek yakın piknik alanlari var diye buralardan ev tuttuk deniz huzur sakinlik dinlenis gbi
Yani kitap okumayı sevmek güzel sdce kafam da almıyor fazla artk :) yaslandm :)) artk bir hobi bulacgm hayatım biraz düzene gitsinde Rabbim evlat verişinde inşaallah onla ugrasayim ona kitap okurum ama :))))

Sen yarın da yat bence benim doktorum 48 saat sadece lavaboya kalkmak şartıyla ayağa kalabilirsin diyor o 2 günün sonrasında da asla yatmayacak normal hayatına devam edeceksin diyor sen yine de yat yarında hem bu bahaneyle birazcıkta bize hizmet edilsin

Merhaba, Pcos nedeniyle uzun zamandır regl olmuyordum. Eşimle bebek düşündüğümüz için bir kadın doğum uzmanına başvurduk. Geçtiğimiz ay önce primolut sonrasında klomen kullandım. Yeterince gelişmemiş olmasına rağmen çatlatma iğnesi yaparak yumurtayı çatlatmayı denedik fakat başarısız oldu. Bu ay reglim gecikince bu kez tarlusal kullanarak regl oldum, yarın günde 3 kez olacak şekilde 5 gün boyunca femara kullanmaya başlayacağım. Sonrasında yumurta gelişimini takip edeceğiz. Deneyimimi paylaşacağım elimden geldiğince:)

Bende ilk kez böyle bişey yaşıyorum belki yarına sökülürüm hala bişey yok ya inanamıyorum gerçekten yaşadım mı lekelenmeyi diye çatlıycam burda
Valla sn ilk kasık batmasi dedn bana hamile gibi geldin ama tabi acaba bnm dedgm kasık batmasimi onu da bilemiorm bu işe omrumu verdim sdce hamile olduğum ay kasığımda batmalar oldu diğer günlerde hep ağrı vardı sdce inşallah hamilesinizdir çok umtlendrmekte istemem tbi ama gonlmden geçen buydu basindn beri hadi insallahhh

Valla psikolojik diye diye hersy yaşar oldm bgun bulask makinası yerinden çıktı takayım derken belim ağrıdı hafif braktm
Midem ara ara bulanior ama bnm bazen sitrestn bulanır. Atesm bazen cikior bazen usuorm gbi oluorm. Karnım ara ara ağrıyor. Sağ kasığımda nerdeyse sürekli ağrı vr özellikle uzannca. Üst bacak bölgem ağrıyo. Göğüs hassasiyeti ama ondada prolaktnm yüksekti ilc braktm ihtimalden dolayı ondnmi diorm
Ayyy hersy vr ama bakalm hamilelk varmı acep DHA catlamanin 6. Günü adete 8 gün vr ((

Sağok canım sende hamilesindir inşallah ❤❤ Bende de olmaz normalde bide hiç böyle olmadım kahverengi başlardı adetim normalde hemen kırmızıya dönerdi ama hala dönmedi ve az az geliyo tuvalete gittikçe ama sorun şu ki ağrım var sökülcek gibi sıcak falan basıyo ne biliyim sinirim bozuldu ya

Aminnnn insallah valla bazen öyle olmayan şeyler oluyor ki bana da vücut resmen dalga geçiyor gibi o şekilde lekelenip sonradan oldugm bile oldu olmam hiç böle dedm umitlendm ve daha Birsuru Şeyler... Sitresde girme hersy olacağına varır dicem ama elde deil bilirim. İnsalah guzel haberlerini duyarız CNm belirsizlik kötü sonuçtan daha kotu birseydir en azndn yoluna bakiyorsun kabullenip. Rabbim yüzümüzü güldürdü insallah

Batı 28 29 30 mayıs olan kızlaarr var mı belirti falan gerçi erken daha ama bizimm psikolojiler dünden hamile
Arianaaa buldum seni yine benim bat 1 haziran ama yumurtlamam yeni olduğu için asla belirti aramıyorum kendimde sadece yumurtlamadan beri ara ara kasık ağrım var şişkinlik gaz var bunları da yumurtlamaya ve üşütmeye bağlıyorum

İnşallah canım ya yani bişeye bağlansaydı olay böyle olması canımı sıkıyo zaten sabaha belli olur ama kırmızılar gelir büyük ihtimalle. Bende işte zihnim benimle oynuyo diye düşünüyorum ilk leke geldi sonra saatlerce gelmedi ya bi an acaba ben mi hayal gördüm diye düşündüm yani. Zihin hemen oyuna getiriyo insanı hepte kandırıyo boşuna kalbinin sesini dinle demiyolar Gerekli olmasa bilinçaltımı aldırır beynimin de düşünme yeteneğimi devre dışı bırakırdım hep onlar yapıyo

Tamamdır canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…