Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Niye öyle diyon beeeee.. bir test daha yapaydin bari deli gibi çalışmalara başlamış bidee

Ben reglime 5 gün kala kaset testte pozitif gördüm canım. Değerim 130 çıktı. Regliden sonraki 23. Gün. Ama benim erken döllenme olabilir bilmiyorum
Hayırlı olsun canım sağ salim kucağına alırsın inşallah bizlerde dualarında her vermeyi unutma bende bugün rüyamda hamile olduğumu öğreniyodum değerimde 270 çıkıyordu . Ahahaha ayy iyice kafayı yemiş olabilirmiyim

Yani biseyler peşindeyim bakalım artık boşverdim birazda İnshaAllah hayırlısı

İyi yaparsin vallaha en güzeli.. sal bakalım bu seferde ne olacak ..

Biz de yapıyoruz kendimize göre birşeyler

Hahaha at bakalım atışını inşallah tutar kuzum. Bari uzun uzun yat iliskiden sonra

Merhaba kızlar, 6 mayıs da çatlatma iğnesi oldum 21 mayıs, bugün beta hcg 110 çıktı sizce değerim nasıl? Kimyasal gebelik olma ihtimali var mı acaba?
Çok normal canım önemli olan 24 saatte en az %60 artış olması. Ben adetin 32. Gününde 57 ile öğrenmiştim kızımı ilk değerin bir önemi yok sağlıkla kavusun inşallah hayırlı olsun

Bebişim senle tüm süreci adım adım yaşıyoruz vallahi nasıl heyrcanlıyım mükemmelsin hem sen artık hamiş sayılırsın sonuçta içinde iki tane bebiş var sağlıcakla tutunsunlar inşallah eve geçtin mi hastanede misin

yok yok 1 saat yatırdılar sonra paket ettiler canım, evde uzandım dinlendim bugün ama yarın kesin ayaklanırım..
Artık bebişleri yapıp içeri kadar koydular, yaşarlar mı tutunurlar mı onların tercihi saygı duyarım

Niye öyle diyon beeeee.. bir test daha yapaydin bari deli gibi çalışmalara başlamış bidee
Öyle demeeğ kız testim yok evde merkeze gidemedim. zaten olsa midem bulanır karnım ağrırdı hiç bişey yok bende. Garantiye aldım çalışmalar regl biter bitmez başladı adamın hiç beklemediği anlarda harekete geçip olayı bitiriyorum artık. Görev gibi ol asın diye farklı yollara başvuruyorum
suan tam beni anlttin deniz aşığıyım resmen dediğin gibi girmesemde olur göreyim havasini alayim yeter neresi cikti sizin yalova senmi demistin yoksa sabah okudum kim yazdi hatirlamiyorm
Yaa o huzur başka şeyde yok evlenmeden önce evimiz tam denizi görüyordu geceleri kalkıp denize vuran ay ışını izlemeye bayılırdım ❤ Bizim Balıkesir çıktı canım. Balıkesir bandırma sevmiyorsan kandırma
Hayırlı olsun haziran bizim için kuzum
O ay bizim bu ay bizim diye diye kadınlar kulübünde bir seneyi geride bıraktım artık bu yıl benim şu yıl benim demeye geçiyorum

Hadi hayırlısıyla pozitif sonuçlar al canım biz yine aynı güne denk geliyoruz sanırım biliyosun ben bu yumurta takibi ovülasyon testi falan yapmıyorum düzenli ilişki de olmuyor adet takviminde yumurtlama perşembe günü görünüyordu ama bugün öğleden sonra yumurta akı gibi akıntı gelmiş sanırım yumurtlama daha yeni oluyor. Yarını değerlendiririm birde pazartesiyi sonra bırakırım herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…