Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa aslında benim amacında kan vermek acile indim daha dmein sordum burası sadece hamileler kısmı alamayiz diğer acile gidin dedi diğer açıl bana çok uzak kızımı bırakamam yani
Yaa tüh canım kızın nasıl oldu peki iyidir inşallah yakınlarda eczane vardır aslında alabilsen inip eşin yanında mı

Kizzz niye kan vermiyorsun ya hamileysen ? Baya baya pozitifi testin

Bugün beklenmeyen adet günüm. Dün pencereye leke geldi bir 2 kere.. Bugün kan testinde 0.100 cıktı. Gebe değil miyim

Eklentiler

• Screenshot_20220521-121134_Chrome.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 24
Aynenn öyle.. yapacak bişi yok Rabbim zamanini biliyor ve bizler sonucta olmasi icin uzerimize düşenleri yani tedaviydi, degerlendirmeydi vs bunlari yapiyoruz Olursa mutluluk olmazsa vaktini bekliyorz
Çok güzel yazmışsın
Bu süreçte mutlu hissetmekte en az beden sağlığı kadar önemli

Ayyy ne güzel kuzum yaa orada olduklarından emin olmak ne şahane bir duygu. İkisi de tutunacak annelerine sımsıkı
Ay evet konuldukları anı gördüm iki nokta şeklinde. Ord nasıl görünüyor ki bu anlamadım dedim, su dolu kesey mi neymiş ilk vesikalıkları da var şaka gibi.. biri tutunsun inşallaaah amin

Hadi inşallah kalp atışını dinledigin günler de yakın olur
Doktorlar gerçekten rahim kalinligi iyi gördüğü an yapıştırıyor cevabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…