Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cok şükür sorun yokmuş kuzum bence birazda beklenti içine girince stres yapınca olmuyo canım ha oldu ha olcak tetikte beklenti de oldu mu insan hayal kırıklığı yaşıyo
Evet canım galiba öyle bende bu ay saldım ama geçen aylara göre daha rahatım biraz da rahim filmi çekeceğim için bu rahatlık galiba hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah

12 gun cok fazla kuzu, 5.gun embriyosu erken sonuclaniyormus. 8.gun ogreniriz bence. Hayirli ugurlu olsun evladin/evlatlarin. Bu 8 gunu huzurla ve mutlulukla gecir, sonra da bize mujdeli haberi ver. Tebrikler cnm
Amin canımmm.. mümkün değil dayanam zaten.. o 12 günü hani kimyasal okursa üzülmesin kimse diye yapıyorlar bence yoksa önceden kesin belli olur..

Kizzz niye kan vermiyorsun ya hamileysen ? Baya baya pozitifi testin
Kız merkeze gidemedim ki bir türlü. Ya birde o testi akşam yaptım ertesi sabah gördüm pozitifi su falan tuttum gitmedi ama yinede o ilk 10 dk da öyle kızarmadı ya ondan heves kalmadı. Kız bende nerde o şans Allah aşkına

İnofolic i duymuştum canım inşallah faydalı olur denemekten zarar gelmez

Kızlar birşey sorcm acaba enfeksiyon mu oldm sağ kasığım hep agrio ve karnım agrio şüpheli ilişkiden beri birazda ateş oluyor arada. Enfeksiyon mu oldum diorm bukdr hergün kasık ağrısı olması tuaf geldi karnımda ağrıyo arada daha adetime 8-9 gün var

Diger ilacnda fotosunu atmıştım Allah'ım inşaallah gerek kalmaz da bu ay hamilesindir
Amin canım inşallah daha yumurtlama olmadı heralde ya geçen ay aşılama olduğum akşam göğüslerim hassaslaştı bi kaç ay daha öyle yumurtlama sonrası hemen göğüslerim ağrımaya başlıyordu. Bı ay göğüs ağrımı takip edicem gün aşırı ilişki olduğundan akıntıyı takip edemiyorum

Kız yanılmıyorsam böyle bi ilaç eşime verilmişti isim benzerliği de olabilir. Ben de araştırayım bakalım çok teşekkür ederim canım benim. Sen napıyosun bu ay tedavi falan uyguluyor musun
Olabilir erkek için olanı varmıdır bilemiorm yk CNm bn bu ay ilk defa tkip istedm yumrtan catldi dedi sonra değerlendirdim baktırdım catladktn snra normlmi guzl ctliomu çatlama sivisı varmı die hersy nrmal dedi kendin dene dedi öle devam etcm bir süre vitmnler verdi üç aydir kullandım smdide folik asit verdi

Ay hadi inşallah döllenmiştir de tutunmaya çalışıyorduk minik.

Ahahah tam da denemez tabi 1-2 güne olurda tutunurlarsa bir adım yaklaşırım ama içerde bir yerde dolanan 2 insan hücresi var
Yaaa nasıl bir his anlatsana. Ay çok mucizevi bişey değil mi ya en küçük haliyle iki minik insan hücreleri. Rabbim ikisinin de sağlıkla büyümesine yardım etsin sana da sabır ferahlık versin inşallah

Yaaa nasıl bir his anlatsana. Ay çok mucizevi bişey değil mi ya en küçük haliyle iki minik insan hücreleri. Rabbim ikisinin de sağlıkla büyümesine yardım etsin sana da sabır ferahlık versin inşallah
Yaaa aslında belki bazı aylar bu embriyolar oluşup tutunamıyor yani yaşıyoruz bunu.. ama işte şimdi bile göre onları oraya yerleştirmeleri.. ve iki tane olmaları garip bi duygu hani normalde diyoruz ya acaba nerdeler acaba çatladı mı döllendi mi nerde acaba diyoruz ya, şimdi nerdeler resmen gördüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…