Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynenn öyle.. yapacak bişi yok Rabbim zamanini biliyor ve bizler sonucta olmasi icin uzerimize düşenleri yani tedaviydi, degerlendirmeydi vs bunlari yapiyoruz 🤷🏼‍♀️ Olursa mutluluk olmazsa vaktini bekliyorz
Kuzum naptın sen son durum hsg çektirdin eşin sperm verdimi nasılsın bebeğim

Kuzum naptın sen son durum hsg çektirdin eşin sperm verdimi nasılsın bebeğim
Kuzum yumurtlama takip ediyorum dün bu sekildeydi. Degerlendirme yapiyoruz bugun yine degerlendircez🙈 sperm testini yumurtlama,degerlendrmelerim falan bitsin o sekilde verir diye düşündük. Sonucta tedavi bile baslasa ben adetliyken basliyck o Zamana kadar da yetisir sperm testi yine sira bulamazsak özel hastanede yaptirirz napalim mecbur kabul edecek doktor

Eklentiler

• 3F547C60-F43C-4897-A782-EFD0B5533CB6.jpeg
    3F547C60-F43C-4897-A782-EFD0B5533CB6.jpeg
    146,3 KB · Görüntüleme: 28
Çok zarif ve duyarlısın🌹
Açıkçası şöyle oldu.

Son adetten 10 gün sonra beyaz pütürlü akıntım oldu, bu yunurtlamada mı olur?
Ovulasyonla takip etmedim çünkü.
Adete 5,6 gun kala bi test vardi onla denedim tam pik değildi, dun yumyrtlama bugün çatlama olmuş gibi yorumladım.

13 ü adet günümdü, o gün ve gecikmenin beşnci günü ilişki oldu.
Bugün 8.gün gecikmede.
Test negatif. Son ikiniliski baz alınsa ve yumurtlama olmadığını varsaysak bugünlerin, hala gec döllenme, hamilelik olma şansı var mı soon durum yorumlanırsa.
CNm beklemen gerekir son ilişkide de kalmış olabilirsin zaten dediğim gibi kalmamışsa adet olursun 6 gün falan olur en fazla. yani yumrtlamani kesin bilmediginden kesin birşey diyemem catlamadn 14 gün sonra olunuyor snn belki geç çatladı bekliceksin başka çare yk bnm çatlama geciktiginde geç adet geciktiginde oldum _son gn bile ilişki yaşayın kalan nadir kişiler olmuştur 12. Günde test yp varsa çok yüksek ihtimal çıkar zten

Kuzum yumurtlama takip ediyorum dün bu sekildeydi. Degerlendirme yapiyoruz bugun yine degerlendircez🙈 sperm testini yumurtlama,degerlendrmelerim falan bitsin o sekilde verir diye düşündük. Sonucta tedavi bile baslasa ben adetliyken basliyck o Zamana kadar da yetisir sperm testi yine sira bulamazsak özel hastanede yaptirirz napalim mecbur kabul edecek doktor
Kızzz aynı güne denk geldi yumurtlamamız bende yarın sabah çatlatma iğnemi vurulcam pztsiye hazır olurum bende bu ay ki sloganımız no stres kızlarr ona göre 🤣🤣🤣😍🤭

Yk
inat ettm ayın 1nde yapıcam diye eşimde almiyo p yüzden öyle ddm diye
CNm ayın birine kadar çocuk iki aylık olcak nerdeyse ve en geç 7. Haftaya kdr yapılması gereken testler vr kullanilmasi gerkrrn ilaç flan olr belki bence okdr beklemek yanlış zatn smdi olsa kesnkesn çıkar okdr beklemek zulüm hemde gereksiz yani folik asit kulanin bari hiç olmassa

CNm doktor bna a ile başlayan bir ilaç vermişti bitkisel ilacına ama adını tam animsayamiorm hem adet düzenleyici hemde pcoslr için yumrtlama artırıcı etkisi vrmis içinde herkesin bahsettiği ot vardı bn kullanamadm ama bnde tümör olduğu için hipofizde Dr ck ise yarior demişti ve zten kllandigimda yumrtldm ck ağrımaya başlamıştı ama erken braktm yaramadı başımda ağrı oldu tümörden dolayı az öncede biri onunla hamile kaldığını okumuştum acaba kllandnmi onu
Bilmiyorum canım ya bana hiç bir doktor bitkisel bişey önermedi c life burdan duydum ama onunda kötü yorumları beni tedirgin etti onu da kullanmadım. Sadece geçen sene ramazanda soğan kürü yaptım o da iyi geldi diye hissettim reglim falan zamanında geldi. Hatırlarsan o ilacın adını yazar mısın bana araştırayım bende.
Mashallah kolaylıkla gelsin İnshaAllah sağ salim 😍

Eee sen ne yaptın en son pozitif gösteriyordu testler 😁
Kız bidaha test falan yapmadım belirti de olmadı. Ben gün aşırı değerlendiriyorum bacım. Bu ay da böyle oluversin napalm. Bu gün reglin 10. Günü bi kaç güne yumurtlama olur diye düşünüyorum bakalım akıntı takibi de yapamıyorum iki günde bir ilişki olunca içimde kalan sperm artıkları ile karıştırıyorum yumurtlama akıntısını

CNm ayın birine kadar çocuk iki aylık olcak nerdeyse ve en geç 7. Haftaya kdr yapılması gereken testler vr kullanilmasi gerkrrn ilaç flan olr belki bence okdr beklemek yanlış zatn smdi olsa kesnkesn çıkar okdr beklemek zulüm hemde gereksiz yani folik asit kulanin bari hiç olmassa
Canım zaten uzun süredir tedavi görüyorum folikasit aldım sadece 15 gündur alamıyorum bilmiyom ya hastanedeyim nasıl yapıcam test burda

Ay sabrına kurban olduğum ☺❤ walla ben gün gelmeden başladım yapmaya bu ay oda hep negatif zaten simdi de olucam gibi keşke direk kan verebilsen kuzum ayy inşallah güzel haber verirsin bize 😍
Yaa aslında benim amacında kan vermek acile indim daha dmein sordum burası sadece hamileler kısmı alamayiz diğer acile gidin dedi diğer açıl bana çok uzak kızımı bırakamam yani

X