Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa aslında benim amacında kan vermek acile indim daha dmein sordum burası sadece hamileler kısmı alamayiz diğer acile gidin dedi diğer açıl bana çok uzak kızımı bırakamam yani
Canakkalede misinn
Orada da oyleydi

Canım zaten uzun süredir tedavi görüyorum folikasit aldım sadece 15 gündur alamıyorum bilmiyom ya hastanedeyim nasıl yapıcam test burda
Hastanenin yanında mtlaka eczane vardır folik asit önemli hakkınızda hayırlısı hastanede direk gidip acile kan verin deyin hastanede kaliorm şüpheleniyorum migdem bulanior basım donuo vs zten yapiolr orda kaldignzdn da yaparlr die dusunuorm

Cm bnm dediğim bitkisel birsy ilaç deil ama eczaneler satıyor hap yani hayıt otu var içinde ismini bulmaya caliscm yazcam size araştırın Bura'da onla hamile kalan okudum dün banada verdi ck faydalı die ama hipofizde dolayı icemedm ama yumrtlarmdaki harketi hissettm bir haftada . Herşeyi denemekte fayda var birde pcolarin içtiği pembe ve mavisi olan infolic ti galiba adı bir folik asit vrmis onuda denicm bir ay yani zarrsiz syler bnlr her ay biri denenebilir bizde çare ariyoz işte Rabbim yardımcımız olsn

12 gün test günü ama daha erken de bakarız kandan istersen dedi doktor.. 30-31 mayısta ben dayanamam galiba
12 gun cok fazla kuzu, 5.gun embriyosu erken sonuclaniyormus. 8.gun ogreniriz bence. Hayirli ugurlu olsun evladin/evlatlarin. Bu 8 gunu huzurla ve mutlulukla gecir, sonra da bize mujdeli haberi ver. Tebrikler cnm

Kızlar ya tansiyonum düşüyo sanırım kollarımın bacaklarımın titrediğini hissediyorum güçsüz düşürüyo birden bu ne böyle be

Ay evet konuldukları anı gördüm iki nokta şeklinde. Ord nasıl görünüyor ki bu anlamadım dedim, su dolu kesey mi neymiş ilk vesikalıkları da var şaka gibi.. biri tutunsun inşallaaah amin
Mercimek vesikası anaokuluna başlarken ilk vesikalıklarını da çektirmek nasip olsun gerçekten müthiş bişey, canım tüp bebek çekti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…