Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde emzirme döneminde tsh ım yukseliyor mesela, ilac kullaniyorum emzirme bitince 2-3 ay icerisinde ilac kullanimini birakiyorum normale dönüyor

Bilemiyorum gen olarak bakarsam eşimin teyzesinde bir ikiz var benim teyzemde de sadece bir ikiz var. Gerçi bu değer yükselmeleri kadından kadına değişiyormuş. Çok yüksek değerlerde tek olabiliyormuş
Saglikli gebelikte olabilir. Saglikli gebelikte değer cok artiyor benimde ilk gebeligim bu sekilde yuksekti doktor saglikli ondan bu sekilde demisti. Ama tek sorun aşırı bulanti kusma halsizlik oluyor deger yuksek olunce

Ben de bu ay hiçbir belirtiye takılmadım olacaksa sürpriz olsun kendimi dinlemiyim diyorum. İnşallah bir an evvel güzel haberler alalım
Ben gecen aylara göre daha rahatim bu ay. sürece alistim sanırım hic heyecan yok Olursa cok sevinirim ama takıntılı degilim şuan, gecen 2 ay cok takıntı yapmistim. Olursa olsun cok sevinirim, olmazsa biraz daha rahat gezerim modundayim. Bu arada hamileligim zor gectigi icin bu sekil düşünüyorum

Sevindimmmm bak kafan dağılır en azından bebiş bir sekilde gelicek İnshaAllah Allah'ın izniyle biraz dinlen kimbilir belki bir sürpriz yapar

Hanımlar bugün beklenmeyen adet günüm kan testi verdim dün peceteye leke geldi. Gebelik var mı anlayan var mı testi

Eklentiler

• Screenshot_20220521-121134_Chrome.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 60
Saglikli gebelikte olabilir. Saglikli gebelikte değer cok artiyor benimde ilk gebeligim bu sekilde yuksekti doktor saglikli ondan bu sekilde demisti. Ama tek sorun aşırı bulanti kusma halsizlik oluyor deger yuksek olunce
Evet olabilir canım. İki gündür beni uyku hali bastırınca karar verdim test yapmaya. Ama bulantı kusma gibi bir durum yaşamadım hiç

Hepsi belirti olabilir canım bat gününe kadar ve bağ geçtikten sonra biraz daha belirginleşir her şey

Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin inşallah bende o dediğin yok ama hiç kardiyolojiye gitmedim belki de var ama ben bilmiyorum bı o eksik zatendesene hastaneler bize çalışıyor resmen bizde olmasak doktorlar ne yapacak

Sağol kuzum sanada cok geçmiş olsun ❤❤ kız olmasın Allah korusun çok rahatsız edici bişey uykudan uyandırıyo insanı Artık doktora gitmekten bezdum ama yine bu hafta gitcem bakalım kadın doğuma bide dahiliye ye ilaç içemiyorum diye gitmek istemiyorum hemen yan etki yapıp canımı çıkartıyo doktorlar da zaten yapıştırıveriyo ağır gelicek ilaçları

Sağol canım sorma sorma vallahi bende yıldım. Allah kimseyi düşürmesin hastanelere. Senin gebelikle ilgili sorun ne peki canım. Ne zamandır düşünüyorsun neden olmuyo

Çok zarif ve duyarlısın
Açıkçası şöyle oldu.

Son adetten 10 gün sonra beyaz pütürlü akıntım oldu, bu yunurtlamada mı olur?
Ovulasyonla takip etmedim çünkü.
Adete 5,6 gun kala bi test vardi onla denedim tam pik değildi, dun yumyrtlama bugün çatlama olmuş gibi yorumladım.

13 ü adet günümdü, o gün ve gecikmenin beşnci günü ilişki oldu.
Bugün 8.gün gecikmede.
Test negatif. Son ikiniliski baz alınsa ve yumurtlama olmadığını varsaysak bugünlerin, hala gec döllenme, hamilelik olma şansı var mı soon durum yorumlanırsa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…