Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Rabbim artık bir ay dahi bekletmesin inşallah hayırlı olanı en kısa zamanda versin 🙏 canım sen en azından hamile kalabiliyorsun. Rabbim inşallah bu sefer sağlıklı şekilde kucağına alacağın günleri de gösterir. Bende 2.5 3 sene olacak artık ama hiç gebelik oluşmadı😞 prolaktin bende de yükseliyor ya anlamıyorum nasıl oluyor. Allahtan ilaç kullanınca düşünüyor.

Kız vallahi öyle ya bu ay yumurta takibi yapmadım o yüzden gün aşırı devam edicem. Kocam yorgunum dedi gitti yattı sanıyor ki rahat bırakıcam 🤣🤣🤣 bir iki saat uyusun bende o sıra az ders çalışıcam sonra uykusunu açıp almam gerekeni alıcam ondan. Napalım analık bunu gerektirir🤣🤣 işte feraset işte fedakarlık 😎
İşte ADAM GİBİ ADAMLIK😂😂😂

Ya eşime demiştim daha önce bu ay yapmiycam ayın 1nde yapıcam diye şimdide o almiyo 1nde ypcz diyo ama bu kadar belirti bide 11gun geçti yani normal mi
Canım ne bekliyosun çocuk askere gidecek😂😂😂 yap kız şu testi

Çok zarif ve duyarlısın🌹
Açıkçası şöyle oldu.

Son adetten 10 gün sonra beyaz pütürlü akıntım oldu, bu yunurtlamada mı olur?
Ovulasyonla takip etmedim çünkü.
Adete 5,6 gun kala bi test vardi onla denedim tam pik değildi, dun yumyrtlama bugün çatlama olmuş gibi yorumladım.

13 ü adet günümdü, o gün ve gecikmenin beşnci günü ilişki oldu.
Bugün 8.gün gecikmede.
Test negatif. Son ikiniliski baz alınsa ve yumurtlama olmadığını varsaysak bugünlerin, hala gec döllenme, hamilelik olma şansı var mı soon durum yorumlanırsa.
Yumurtlamada afedersin sümük gibi uzayan akıntı olur canım şeffaf olur. Yumurtlama bittikten sonra da akıntı opaklaşır krem gibi devam eder

Kizlar ya bende belirtiler çoğalmaya başladı ağzım aşırı acı ya meyve suyu almıştım baktım çok acı tarihi gevti sandım ama kızım güzel dedi ve içti sonra yemek yerken o kadar kötü koktu ki ya neler oluyor ya bide bugünkü süt akıntı vardı @Hello Kity My_Moonlight06 My_Moonlight06 mantiric mantiric Mucizemmm16 Mucizemmm16
Kız zaten 11 gün geçmiş çoktan yapman lazımdı
Reglin düzensiz mi ki bekliyorsun

Sağol canım 🥰sorma sorma vallahi bende yıldım. Allah kimseyi düşürmesin hastanelere. Senin gebelikle ilgili sorun ne peki canım. Ne zamandır düşünüyorsun neden olmuyo
Amin canım 🤲🏻❤ 1 kızım var canım 11 yaşında ondan sonra 1 kimyasal bir düşük yaptım hiç korunmadık sadece en son ki kimyasaldan sonra bi müddet ben doğum kontrol hapı kullandım cok üzüldüm cünkü istemiyorum artık dedim nedenini bilmiyorum kuzum gitmedim doktora ama tiroidlerim yüksek cikiyo ve sanırım süt hormonum da yüksek e zaten kansızlık vs hepsi etken işte bu hafta gidicem bakalım ne diycek senin nasıl durumlar

Normal bat 24 25 Mayıs , takvime göre 28Mayıs normalde düzenli olan adetim nisanda gecikti o yüzden takvim 28ine sarkıttı bu ayı.Ben dün erken gebelik testi yaptım basbaya tek çizgi çıktı 😹şimdi hamile değilim diye dişçiye falan gitsem hata etmiş olur muyum 😹

Normal bat 24 25 nisan , takvime göre 28Mayıs normalde düzenli olan adetim nisanda gecikti o yüzden takvim 28ine sarkıttı bu ayı.Ben dün erken gebelik testi yaptım basbaya tek çizgi çıktı 😹şimdi hamile değilim diye dişçiye falan gitsem hata etmiş olur muyum 😹
Mayıs di mi?

Senin doktor iyi doktormus benimkiler hamile kalamazsin diyordu 😂😂
Keşke benimkide deseydi de umutlandırmasaydı 😂😂 benim kistim varmış patladı öyle gitmiştim kist yok olduktan sonra adete yakındı gittim bana yumurtan çatlamış rahim kalınlaşmanda var hamile olabilirsin dedi çok umutlandırdı ama malesef yoktu bebek tabiki

Ben gecen aylara göre daha rahatim bu ay. sürece alistim sanırım hic heyecan yok🤷🏼‍♀️ Olursa cok sevinirim ama takıntılı degilim şuan, gecen 2 ay cok takıntı yapmistim. Olursa olsun cok sevinirim, olmazsa biraz daha rahat gezerim modundayim. Bu arada hamileligim zor gectigi icin bu sekil düşünüyorum
İnşallah kolay geçer bu sefer. En iyisini yapıyorsun bende öyle düşündüm tam gezilecek dönem, olursa bayram olur olmazsa tatil

Amin canım 🤲🏻❤ 1 kızım var canım 11 yaşında ondan sonra 1 kimyasal bir düşük yaptım hiç korunmadık sadece en son ki kimyasaldan sonra bi müddet ben doğum kontrol hapı kullandım cok üzüldüm cünkü istemiyorum artık dedim nedenini bilmiyorum kuzum gitmedim doktora ama tiroidlerim yüksek cikiyo ve sanırım süt hormonum da yüksek e zaten kansızlık vs hepsi etken işte bu hafta gidicem bakalım ne diycek senin nasıl durumlar
Anladım canım çok şükür bir kızın var en azından inşallah en kısa zamanda ikinciye de hamile kalırsın. Valla canım bende Aralıktan beri istiyorum yaklaşık bir senedir evliyim. Bende uzun süreli lekelenmelerle oluyor diye gittim bende de süt hormonum ve tiroidim yüksek çıktı ilaç falan kullandım değerlerim düşüyor ilaçla aslında ama çok hassas bu değerler devamlı oynayıp duruyor. Bir defa klomen ve çatlatma iğnesi kullandim çok güzel bir yumurtam gelişti ama yinede olmadı doktorum bile şaşırdı gebelik bekliyordu aslında onun üzerine eşin ürolojye gitsin rahim filmi çekelim bide dedi. Eşim gitti onunda değerleri normal çıktı şükür. İşte gelecek ay rahim filmi çekilecek bakalım ne olacak. Bı sorun olmadığı halde hamile kalmamak üzücü

Anladım canım çok şükür bir kızın var en azından inşallah en kısa zamanda ikinciye de hamile kalırsın. Valla canım bende Aralıktan beri istiyorum yaklaşık bir senedir evliyim. Bende uzun süreli lekelenmelerle oluyor diye gittim bende de süt hormonum ve tiroidim yüksek çıktı ilaç falan kullandım değerlerim düşüyor ilaçla aslında ama çok hassas bu değerler devamlı oynayıp duruyor. Bir defa klomen ve çatlatma iğnesi kullandim çok güzel bir yumurtam gelişti ama yinede olmadı doktorum bile şaşırdı gebelik bekliyordu aslında onun üzerine eşin ürolojye gitsin rahim filmi çekelim bide dedi. Eşim gitti onunda değerleri normal çıktı şükür. İşte gelecek ay rahim filmi çekilecek bakalım ne olacak. Bı sorun olmadığı halde hamile kalmamak üzücü
Cok şükür sorun yokmuş kuzum bence birazda beklenti içine girince stres yapınca olmuyo canım ha oldu ha olcak tetikte beklenti de oldu mu insan hayal kırıklığı yaşıyo

İnşallah kolay geçer bu sefer. En iyisini yapıyorsun bende öyle düşündüm tam gezilecek dönem, olursa bayram olur olmazsa tatil
Aynenn öyle.. yapacak bişi yok Rabbim zamanini biliyor ve bizler sonucta olmasi icin uzerimize düşenleri yani tedaviydi, degerlendirmeydi vs bunlari yapiyoruz 🤷🏼‍♀️ Olursa mutluluk olmazsa vaktini bekliyorz

X