Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aaa aynısı gerçekten elime bişeyleri alıp parçalasam geçmezdi böyle içten gelen bişey. Ay insan öyle olmasın ya çok sakin bir yapım var benim normalde
Benimde öyle sessiz sakin mülayim ama canavara dönmüştüm bugün binadakilerebile girişesim geldi sonra dedim sakin ol kızım ama tabi adet kesin geliyo söküldü sökülcek gibi karnımın ortası parçalanıyo sanki öyle ağrıyo bide bi sağ bi sol kasığım batıyo geçiyo falan olsam da geçse şu halim bari

Hadi olmasın da kal öyle

Prolaktin değerin mi yüksek canım neden süt geliyor. Bide hangi değerlerin yüksek ki tembellik var dedi
Prolaktin en son 29 du bugün 24 çıktı FSH 22 ydi 19 çıktı E2 38 di 28 olmuş ultrasonda yumurtada ve rahimde sorun yok dedi hormonlara bakınca tembellik var dedi yumurta var ama yumurtlama olmuyor sanırım

Prolaktin en son 29 du bugün 24 çıktı FSH 22 ydi 19 çıktı E2 38 di 28 olmuş ultrasonda yumurtada ve rahimde sorun yok dedi hormonlara bakınca tembellik var dedi yumurta var ama yumurtlama olmuyor sanırım
Evet biraz yüksekmiş canım. Ama hiç sıkma canını düştüğüne göre ilaçlarla inşallah normal değerleri görürsün. Çok gençsin daha zaten o açıdan da şanslısın

Kızlar uyku gebelik belirtisi mi ya
Gerçekten 2gundur aşırı uyku başladı bende ya oturdgm yerde bile uyuyorum sürekli yaaa

Kolay gelsin canım bi daha ki ay inşallah bebişinin haberini verirsin bize ❤❤ üzme kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…